2737
2739
عنوان

خانم های متاهل بیاین لطفا ....

1652 بازدید | 38 پست

سلام خانم ها یه سوال داشتم ... شوهرای شما هم آیا این مدلی اند 😢😢😢 

شوهر من مرد خوب و عاقلی و اهل کار و بار خداروشکر ... اما خیلی خیلی بی تفاوت و فوق العاده کم حرف اصلا حرف نمیزنه شاید از هزار کلمه ای که میگم صد کلمه هم حرف نزنه ... خیلی خنده رو و مهربونه اما خییییلی بی تفاوت احساس میکنم حوصلش سر میره مثلا راجع به چیزی حرف میزنم یا توضیح میدم ... ۳ ساله ازدواج کردیم و دختر عمو پسر عمو هستیم احساس میکنم با همه زن و شوهرا فرق میکنیم ... دوسم داره ولی بی اهمیته ... مثلا تو خیابون اصلا حواسش به من نیست همیشه جلوتر راه میره یا میریم مثلا جاهای عمومی مثل دکتر و ... اصلا کنارم نمیشینه محلم نمیزاره یا کلا مهمونی میریم یا هر جایی حواسش به من نیست من خودم فوق العاده ادم حساسی ام و زودرنج خیلی عصبی شدم خیلی به خاطر همین اهمیت ندادن هاش گاهی خودمو میزنم و گریه میکنم اما اصلا محل نمیده باز احساس میکنم دارم از چشمش میوفتم خیلی خسته ام نمیدونم چی کار کنم همه چی ریخته به هم ... خیلی هم سخت پول میده برای خواسته هام و نیاز هام باید کلی التماس کنم پول بده 😢😢😢 اما خوب خوبی هم زیاد داره نمیتونم بگم زندگیم خیلی بده اما خوب مشکل روحی دارم شدید ولی اون منو نادیده میگیره ... ببخشید طولانی شد گفتم یه دفهه بگم

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر بد منم مثل شما حساسم،اما شوهرم رعايت ميكنه چرا اينطوريه تا حالا رك باهاش صحبت كردي؟

من فقط ایرادم اینه اعصابم زود خورد میشه بعضی اوقات ان قدر حرصم در میاد حرفای بد میزنم بهش اما بعدش اروم که میشم فکر میکنم به کارام میبینم چقدر بد بود رفتارم معذرت خواهی میکنم بعد من میشم همیشه ادم بد 😢

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
بهش گفتی دوست دارم دستمو بیرون بگیری؟پیشم بشینی. تو بازار قدم به قدم دست تو دست راه بریم؟چی جواب داد ...

به خدا هزار بار بهش گفتم ... میگه من مدلم همینه سیستمم همینه نمیتونم خودمو عوض کنم ... فکر کنم خیلی بهش اهمیت دادم و روش حساس بودم پرو شده یا مغرور ... نمیدونم واقعا 

شوهر منم تاحدودی اینجوریه.البته الان که بچه دارشدیم اینجور شد اول ازدواج خوب بود. ببین بشین بش بگو من به محبتت احتیاج دارم.یه مدتیم خودتو ناراحت نشون بده ومثل خودش باش .شاید جواب داد این روش

2738

عزیزم شوهرمنم کم حرف بود یکی دوبار گفتم بهش گاهی با شوخی گاهی با خنده گاهی تودعوا گاهی باگریه خلاصه درست شد خودمم بیشتر ب حرف میکشمش الان دیگ عادت کرده دیگ کم حرف نیس توهم سعی کن اومد خونه باحوصله و باهیجان باهاش درمورد مسایل مختلف حرف بزن عشقو انتقال بده با نگاهت با حرفات بالحنو طرز بیانت هیجان رو ب اونم منتقل کن میبینی ک خودش ب حرف میاد

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
من فقط ایرادم اینه اعصابم زود خورد میشه بعضی اوقات ان قدر حرصم در میاد حرفای بد میزنم بهش اما بعدش ا ...

ببخشید ولی حس میکنم از خودت سردش کردی مردا زود یخ میشن و شاید دیگه مثه سابق نشن برعکس ما زنا که زود میبخشیم...

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

فوق العاده دوسش دارم خییییلی هم رو دادم بهش و عین پروانه دورش چرخیدم و اهمیت دادم بهش ... دیگه فکر نکنم الان درست بشه 😢

نمیدونم منم حس میکنم واقعا جز بچه و حرف در مورد مسائل مالی هیچ حرفی برا گفتن نداریم که حرف هم رو بفهمیم خیلی دنیاهامون‌متفاوته خیلی من دیگه بی خیال شدم کلا زیاد باهاش حرف نمیزنم ولی هرچی بخوام زکد میخره برام و مشکل دیگه ای نداریم...

دیگه فهمیدم زندگی قرار نیست اونی باشه که تو رویاهات بود زندگی گذراست خودتو درگیر نکن از همین چیزی که داری لذت ببر اینا رو شعار نمیدما به نتیجه رسیدم 

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
عزیزم شوهرمنم کم حرف بود یکی دوبار گفتم بهش گاهی با شوخی گاهی با خنده گاهی تودعوا گاهی باگریه خلاصه ...

به خدا این کارم کردم جواب نمیده ... ببین مثلا میخوام به حرف بیارمش میگه دارم اخبار میبینم ساکت ... یا پشیمونم میکنه با این لحن حرف زدنش کلش تکون میده فقط ... ذاتا این مدلی 

نمیدونم منم حس میکنم واقعا جز بچه و حرف در مورد مسائل مالی هیچ حرفی برا گفتن نداریم که حرف هم رو بفه ...

افرین دقیقا همینه زندگی اون جور که میخوای پیش نمیره هیچ وقت 

به خدا هزار بار بهش گفتم ... میگه من مدلم همینه سیستمم همینه نمیتونم خودمو عوض کنم ... فکر کنم خیلی ...

پس اگه خیلی بش گفتی ول کن دیگه.با همین اخلاقش باید بسازی مثل من. ولی من همه چیزو تحمل میکنم غیرازاینکه سخت پول بده.این موردو نمیتونم هضم کنم.خداروشکر میدونم پول نداره.خخخخ .بچه دارکه بشی دیگه خودتم اینجور میشی

2706