2737
2734

سلام دوستای گلم 

اومدم دردودل کنم

به نظرتون من چیکار کنم 

من هفته ۲۱ بارداری هستم

از مطب دکتر میترسم ضربان قلبم بالا میره استرس شدید و بغض و دلواپسی بد حالی دارم اونجا

بخاطر گذشته ای که داشتم از مطب میترسم این بار که رفتم دکتر فشارمو گرفت ۱۴ بود گفت چرا بالاس گفتم استرس شدیدی دارم 

دستگاه خودمم چک کرد اونم بالا نشون داد این اولین باری بود که با دستگاه خودم فشارمو بالا میدیدم 

برام متیل دوپا تجویز کرد بعلاوه آسپرینی که میخورم 

گفت تو خونه فشارتو بگیر اگه بالاتر از ۱۳ونیم بود بخور در صورتی که من تو یه ماه اخیر که دستگاه خریدم فقط همون مطب دکتر بالا نشون داد 

همیشه تو خونه فشارم بین ۱۰ تا ۱۱ هس به ندرت ۱۲ میشه 

برای همین قرص و نمیخورم 

اونجا که بودم به خانوما نگاه میکردم که چه خوشحالن ازشون میپرسیدم شما استرس ندارین میگفتن نه چرا باید داشته باشم و من حسرت حال اون لحظسونو میخوردم که چرا من باید الان اینقدر حالم بد باشه 

مگه من دل ندارم که از بارداری لذت ببرم وقتی همه چی خوبه چرا از آینده میترسم چرا شبا خواب راحت ندارم 

شما بگین من چیکار کنم خواهش میکنم اگه راهی بلدین برای آرامشم بگید

خستم از این وضعیت 

حتی با خودم میگم دیگه مطب نرم مگه قدیما چیکار میکردن 

دلداریم بدین😢

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ؟؟؟؟ مه خودت نخواستی که باردار بشی ؟

چرا عزیزم

اما من دوتا بارداری قبلیم 

اورژانسی سز شدم

واسه همین از مطب میترسم

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
2728
قبل از بارداری همینطور حالات رو داشتی ؟

نه

نداشتم

چرا عزیزم اما من دوتا بارداری قبلیم  اورژانسی سز شدم واسه همین از مطب میترسم

بسلامتی خوب توکه تجربه ش رو داشتی 

خیلی کمتر از اونایی که برا اولین بار تجربه دارن باید نگران باشی

دو تا به قبلیت جنسیتشون چی بوده ؟

بسلامتی خوب توکه تجربه ش رو داشتی  خیلی کمتر از اونایی که برا اولین بار تجربه دارن باید نگران ...

عزیزم اولی دختر بود تو ۳۳ هفته سز شدم که نموند

دومی پسر الان ۳ سالشه تو ۳۵ هعته سز شدم

اما از الان ترس تو جونمه 

آرزومه سر وفت زایمان کنم

نگران نباش عزیزم 

ترست کاملا طبیعیه به خاطر شرایطی که قبلا داشتی

اما دلیل نمیشه که تو اون زمان گیر کنی

همون جور که اون اتفاقات رو پشت سر گذاشتی پس این روزا هم میگذره قرار نیست همه چی اینجوری باقی بمونه

اگه برات مقدوره دکتر رو عوض کن

مدام ذکر بگو

وقتی میری مطب قرآن جیبی ببر و شروع کن به خوندن تا اصلا حواست به دور و برت نباشه

بعدم وقتی زمانی که میری دکتر فشارت بالا میره آنقدر مهم نیست چون بقیه روزا نرماله 

خودتو درگیر نکن

ببخشید اگه زیاد حرف زدم

2738
نگران نباش عزیزم  ترست کاملا طبیعیه به خاطر شرایطی که قبلا داشتی اما دلیل نمیشه که تو اون زما ...

عزززیزم مرسی از دلداریت حتما به توصیه هات عمل میکنم دوست خوبم😘😘😘😘

برام دعا کن 😢