2733
2734
عنوان

برای دکترم هدیه چی بخرم

6361 بازدید | 22 پست

سلام،، دوستان من هفته پیش زایمان داشتم

دکترم گفته بود سر طبیعی نمیاد اما وقتی من رفتم بیمارستان و بهش زنگ زدن دکترم خودشو رسوند و سر زایمانم تا آخر موند و کمک خیلی خیلی زیادی بهم کرد و اصلا حرفی از پول و زیر میزی و اینا هم نزد،،، در ضمن دکترم خیلی معروفه و وقتش هم کمه و تو دوران بارداری خیلی کمکم کرد و حتی گفت وقتی از بیمارستان زنگ زدن و گفتن زایمان شماست دلم طاقت نیاورد و اومدم

حالا امروز میخوام برم پیشش میخوام براش هدیه بگیرم به نظرتون چی بگیرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه ساعت شیک

من یه زخم خورده ام       😢😢😢              از اونی که                کاربریمو قطع کرد‌ ‌‌سر پل صراط یقتو میگیرم لعنتی  😭😭        تیکر بارداری نیست

من یه بار برای تشکر از دکترم یه جعبه بزرگ شیرینی بردم

بعد همون موقع که خانم میانسال اومده بود لوووس حرف میزد یه کادو داد به خانم‌ دکتر گفت عجقولی من این واسه شماس😨 دکتره کادو رو باز کرد دید عروسک خرگوشه😨😨 خودش خندش گرفته بود گفت من با این سن اینو چیکار کنم؟ هرچی میگیری از این لوس بازیا درنیار😑😑

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2738

من سزارين بودم براي بخيه كشيدنم كه رفتم يه تابلوگل نقره بايه بسته شيريني بردم خيلي خوشحال شد گفت كاش عكس دخترتو برام آورده بودي

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706