2737
2734
عنوان

درد شدید شقاق..کمک لطفا..

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 31 پست

منم شقاق دارم درکت میکنم وحشتناکه...البته من با تغذیه مناسب خیلی درستش کردم اما بازم گاهی اوقات هنگام دفع اذییت میشم...برای منم بعد زایمان اینطوری شد 😢😢😢😭😭

خلاصه اینکه...بادکنکو خیلی بادکنیتو صورته خودت میترکه.🖕💥💥
عزیزم نشستن توی آب گرم رو امتحان کردی؟ خیلی. تسکین. میده، پماد ام جی هم عالیه، رکتول بیشتر برای همور ...

بله..تقریبا تمام روزم تو تشت آب گرم میگذره..دود دانه بلادور رو امتحان کردم..اثر نداشت..

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شقاق چیه؟....من چندروز پیش خیلی ببخشید مدفوع ام خیلی سفت بود عین سنگ با قطر زیاااد و موقع دفع به شدت اذیت میشدم.....ولی بامصرف اب جوش ولرم شده مدفوع تاحدودی نرم ترشده ولی بازم اذیت میشم انگار زخمه مقعدم...این شقاقه؟؟؟نیازه برم دکتر؟

منم شقاق دارم درکت میکنم وحشتناکه...البته من با تغذیه مناسب خیلی درستش کردم اما بازم گاهی اوقات هنگا ...

کامل خوب شی عزیزم..

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  
2728
شقاق چیه؟....من چندروز پیش خیلی ببخشید مدفوع ام خیلی سفت بود عین سنگ با قطر زیاااد و موقع دفع به شدت ...

ببخشید شما فک کنم یبوست دارید و به دیواره روده تون فشار اومده..ملین استفاده کنید

بله..تقریبا تمام روزم تو تشت آب گرم میگذره..دود دانه بلادور رو امتحان کردم..اثر نداشت..

عزیزم. فکر کنم باید جراحی کنی اینطور که میکی مثل اینکه شقاق باعث آسیب به ماهیچه های. مقعد  تنگی شده، حتما دکتر حاذق برو، شنیدم جدیدا با لیزر عمل میکنن 

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..

من یبوست ندارم..فقط هنگام دفع انقباض مقعدم اینقدر زیاده که راه دفع کلا بسته میشه تا یه ساعت آب گرم میگیرم تا یک ذره وا میشه و ذره ذره دفع میشه..اصلا نمی تونم که خودمو شل کنم...برای انقباض مقعدم که ناشی از زخمه شقاقه چیکار کنم؟

2740
خیلی ممنون از راهنماییت آنتی فیشر استفاده کردم ولی موثر نبوده

من یکسال کمی بیشتر بعد زایمان کج دارومریض درگیرش بودم وبعد از اتمام شیردهیم بصورت کامل کم کم خودش خوب شد 

ولی کنار غذات حتما سوپ جو باشه تاثیرداره وانجیر 

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
عزیزم. فکر کنم باید جراحی کنی اینطور که میکی مثل اینکه شقاق باعث آسیب به ماهیچه های. مقعد  تنگی ...

رفتم برا عمل دکتر گفت مال من بیشتر ریشه عصبی داره و گفت قول نمیده که با عمل خوب شم و امکان برگشت دوباره هست فقط گفت باید شاد باشم و بیخیال..ولی چطور..بایه بچه، درس،زندگی و شغل...تازه این درد هم که دیگه تمام تمرکزمه زده به هم..

حتما همیشه مقعدتو چرب چرب کن.آب زیاد یعنی روزی۲۰ لیوان حداقل.میوه زیاد.انجیر خشک بذار تو آب خیس بخوره بخور.

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
حتما همیشه مقعدتو چرب چرب کن.آب زیاد یعنی روزی۲۰ لیوان حداقل.میوه زیاد.انجیر خشک بذار تو آب خیس بخور ...

ممنون جانم همه اینکارو انجام میدم..

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون دوستای گلم..

فقط میخوام هممون خوب شیم و هیچ کسی تو هیچ کجای دنیا به این درد دچار نشه..

سخت تر از این درد فکر نکم باشه..

بیرون زدگیش خیلی کمه در حد پوست شل...خونریزی روزای اول داشتم ولی الان انقباض شدید در مقعد دارم..طوری ...

خدا صبرت بده

چون خونريزي نداري اينجوري شده اگه خونريزي ميكرد شل ميشد

ولي من آجر ميذاشتم رو گاز گرم ميشد مينشستم روش خيلي نرم ميشد 

بعد يه مدت خونريزي كرد ديگه راحت شدم بعدشم كه عمل كردم برداشتم

من یبوست ندارم..فقط هنگام دفع انقباض مقعدم اینقدر زیاده که راه دفع کلا بسته میشه تا یه ساعت آب گرم م ...

گل بومادرون را از عطاری بگیر ده دقیقه بجوشون و بذار ولرم شه بشین توش روزه دوسه بار انجام بده میره پی کارش

2706