2703
2553
عنوان

درد شدید شقاق..کمک لطفا..

317 بازدید | 31 پست

سلام دوستان

چهار سال پیش بعد زایمانم دچار شقاق و بواسیر شدم که بعد شش ماه خوب شدم،از پارسال که تو یه موقعیت استرسی قرار گرفتم..شقاقم دوباره برگشه و الان یه ساله که خوب نمیشم..یه ماه خوبم بعد،چند هفته عذاب و دوباره....بارها دکتر رفتم میگن از عوارض زایمانه و هم اینکه عصبیه..تمام پمادها و داروهارو مصرف کروم...این دفعه هم رفتم طب اسلامی و داروهای آیه الله تبریزیان رو گرفتم..از عید تاحالا یک میلیون به دارو دادم..انگار بدنم به حد اشباع رسیده و به هیچ دارویی جواب نمیده..هم شاغلم و هم دانشجو..این درد لعنتی زندگیمو کلا تعطیل کرده...خیلی ببخشید مقعدم انقباض خیلی شدیدی داره و به هنگام دفع انگار تمام استخونام خرد میشن...تنها دارویی که تا حالا استفاده نکردم پماد رکتوله..لطفا اگه تجربه من داشتید کمکم کنید...

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  

زايمان طبيعى داشتى؟

من سه ماهه اول بارداريم يبوست شديد داشتم با اينكه بعدش خوب شدم ولى هنوز عوارضش مونده، هر دفه دستشويى ميرم از درد ميپيچم به خودم، بتيد بعد از زايمان برم سراغ درمان😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بشین تو تشت آب گرم...فکرتو آزاد کن.استرس زیاد باعث شده اینجوری شی‌.به هیج وجه زور نزن موقع دفع

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
فقط آب بخور. سووپ فراووون. نان و برنج رو خیلی کم کن چون آب روده رو میکشه. یه پماد آنتیرفیشر باریج هم ...

خیلی ممنون از راهنماییت آنتی فیشر استفاده کردم ولی موثر نبوده

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  
2714
زايمان طبيعى داشتى؟ من سه ماهه اول بارداريم يبوست شديد داشتم با اينكه بعدش خوب شدم ولى هنوز عوارضش ...

نه سزارین بودم دکترا میگن یک سوم خانما تو کل دنیا بعد از بارداری این طوری میشن..

خب اگه به حد شقاق رسیده که باید عمل کنید با دارو و این چیزا که خوب نمیشه

شقاق هم خوب میشه

من خوب شدم عزیزم

عملش خیلی وحشتناکه و اصلا درمان قطعی نیست

بعد اونهمه درد اخرشم ممکنه باز برگرده

عزیزم نشستن توی آب گرم رو امتحان کردی؟ خیلی. تسکین. میده، پماد ام جی هم عالیه، رکتول بیشتر برای هموروئید هست. تا شقاق، امیدوارم زود خوب. بشی، راستی دود عنبر نسا هم یکی میگفت خوبه. ولی. خودم. امتحان. نکردم 

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
چرا عمل نميكنيد؟؟ببخشيد زده بيرون يا خونريزي هم ميكنه؟!

بیرون زدگیش خیلی کمه در حد پوست شل...خونریزی روزای اول داشتم ولی الان انقباض شدید در مقعد دارم..طوری که اصلا دست خودم نیست که شل کنم و مدفوع حتی شل هم با شه خیلی سخت میاد بیرون و مثل تیغه انگار...ببخش واضح گفتم

2706