2733
2734

برای سزارین نه ولی خواهرم سوپروایزر بخش قلبه چون بیهوشی قوی و طولانی مدت دارن مریضا، میگه بلند میشن هذیون میگن بعضی وقتا برای ما تعریف میکنه خیلی جالبه. می‌گفت وارد اتاق مریضی شدم گفت جناب سرهنگ دیشب نبودی اینجا رو ول کردی به امون خدا حمله کرده بودن اون ور پر تانک بود اونطرف تک تیراندازا ما رو میزدن خدا خیر بده این آقا (پرستار بخش) اومد همه رو کشت ما رو نجات داد😁😁😁

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
پین چی هست حالا؟

عمل هالوکس والگوس انجام دادم(قوز شصت)،

وقتی قوز شصت رو برش میدن اون پین رو میذارن داخل پا حکم پلاتین داره که نوکش بیرونه، برای این میذارن که صاف جوش بخوره

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من سر شدم ولی به دلایلی بس هوشی گرفتم

بعد تو اتاق عمل فیلم کرفتم اومدن باهام صحبت ‌‌ تبریک منم جواب دادم و اینا ولی ذره ای شو یادم نیست

یکم هم فکر میکنم روی حافظه تاثیر گذار باشه

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺

دوستم مادرش عمل انجام داده بود و بیهوش شده بود وقتی به هوش اومده بود یه کم اذیت شده بود و می گفت من اگه بخوام جراحی کنم، نمیزارم بی هوشم کنن. کلی اینور و اونور گشت تا یه دکتر پیدا کرد و پیشش لیپوماتیک انجام داد و جراحی لیپوماتیک با بی حسی انجام داد می گفت اصلا اذیت نشدم . اسم دکترش رو یادم نیست می پرسم خواستیم می گم