2752
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 10939 بازدید | 302 پست
عزیزم لطفا با دقت بخون من از اون همسرم جدا شدم و این همسر دوم منه ...

اكي عزيزم 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اون نمیدونه این ازدواج دوم منه

خب پس خدارو شکر

بتونی صبر کنی و مطمئن شی و مدرک بدست بیاری بهتره

چون اگه به شوهرتم بگی یا واقعا راس میگه یا اگرم راست بگه فک میکنی داره ماست مالی میکنه

ساعت چند پول واریز سده؟

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!
2731
راستش خودم هم شک کردم ولی دقیقا یادم اومد که اونشب شوهرم منو پیچوند ...یک هفته واسه کارش مجبور بود ش ...

خب واقعااا با این همه چیز که داری میگی، چجوری طاقت آوردی دوروز بهش چیزی نگی؟؟؟ مگه میشه آخه واکنش نشون نداد؟؟؟؟

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
خب پس خدارو شکر بتونی صبر کنی و مطمئن شی و مدرک بدست بیاری بهتره چون اگه به شوهرتم بگی یا واقعا را ...

دقیقا...اما همین که نمیگم هی دارم باهاش با بد اخلاقی رفتار میکنم چون از درون از دستش عصبانیم...

البته بچه ها واسه قیمتش که میگید زیاده، یکی از دوستام گفت آشنای دوستش که اینکاره اس ، ۱۴ میلیون تو دوماه از دوس پسرشو تیغ زده . 😐😐😐بستگی به کسایی داره که باهاشون رفت وامد میکنن

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
دقیقا...اما همین که نمیگم هی دارم باهاش با بد اخلاقی رفتار میکنم چون از درون از دستش عصبانیم...

میفهمم منم هروقت میخوام چیزیو نگم انقدر بداخلاقو سرد میشم

که هی بهم گیر میده اخرش میگم

صبر سخته

2706