2737
2739
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 10939 بازدید | 302 پست
 این خط خاموشه همیشه اونشب من خطم یه طرفه شده بود اون خط رو روشن کردم که بهش زنگ بزنم واسه همین ...

آهان...

پیچیده شد

ولی منم حس میکنم اون زنه که به شما گفته جنسش خرابه

ولی خب من خودم همیشه میگم کاش اگه کسی میدونه شوهرادم خیانت میکنه بیادو بهش بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بله

خب چرا به حسابای مختلف نریخته؟یا چرا ی جا نریخته؟بچه داری؟والا صبح ایوب داری من بودم تا الان به خودش میگفتم زنه چی گفته و باید بهم ثابت کنه

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

خونوم همکار شوهرم گفت الان بهش چیزی نگو بعد دوباره این اتفاق افتاد با مدرک حرف بزن اونم گفت میپیچونتت یا میگه آره کردم ...خلاصه گفت وقیح میشه...واقعا نمیدونم خودم راجع به اونشب حس بدی داشتم...با حرفای این دیگه بیشتر بهم ریختم

اگه خیانت کرده باشه ک نمیاد بگه کردم وماست مالیش میکنه عادی رفتار کن و مطمعن شو وقتی مطمعن شدی مدرک گیر بیار از خیانتش ک نزنه زیرش

حاجت بزرگی دارم لطفا برام‌صلوات بفرستید از خدا میخوام مشکلی ک من دارم برای هیچ کس پیش نیاد   
2738

استارتر ببخشيد من يه نگاه انداختم به تاپيكاي قبلتون متوجه شدم شوهرتون با همسر همكارش در ارتباطه احتمالا اون پول رو هم برا همون خرج كرده و اينكه اون خانم تماس گرفته بهتون دروغ گفته حالا داستان چيه نميدونم 

اينكه اين خانم كه به شما زنگ زده  همونه يا نه ؟

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
خب چرا به حسابای مختلف نریخته؟یا چرا ی جا نریخته؟بچه داری؟والا صبح ایوب داری من بودم تا الان به خودش ...

به حساب یه زنه ریخته بعد ازون خواستن ۳تا زن اوکی کنن گفت تو گیشا هم بودن اونجا رفتن دنبالشون

استارتر ببخشيد من يه نگاه انداختم به تاپيكاي قبلتون متوجه شدم شوهرتون با همس همكارش در ارتباطه احتما ...

عزیزم لطفا با دقت بخون من از اون همسرم جدا شدم و این همسر دوم منه ...

من نمیگم خیانت کرده یا نه ولی اگه مملکت ما چند نفرو چ مرد چ زن سنگسار میکرد این وضع ما نبود

حاجت بزرگی دارم لطفا برام‌صلوات بفرستید از خدا میخوام مشکلی ک من دارم برای هیچ کس پیش نیاد   
2706