2733
2734
تم اماده تولد با قیمت باور نکردنی

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=18371&ChatDate=12-10-1391

نمونه طراحیها رو میتونید توی وبلاگ ببینید

http://www.panitem.blogfa.com/
طراحی و اجرای بی نظیر تمهای تولد..جشن دندونی..جشن قدم..سیسمونی.. www.panitem.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم واقعا متاسفم که تاپیکای فروش لباسای دست دوم عمرشون خیلی طولانی تر از تاپیکای طراحی تم تولده
به نظر من وجود این تاپیکا به ضرر هیچ کسی نیست چه تاپیکایی که بچه ها خودشون دور هم آیتمای تولدو درست میکنن چه تاپیکای فروش تم تولد به هر حال توی تاپیکای فروشم با یه قیمت خیلی خیلی مناسب تر از سایتایی مثل ... بچه ها آیتمارو درست میکنن و کار یه عده ی زیادیم داره راه میفته حالا علت اینکه این تاپیکا هنوز تاسیس نشده حذف میشن نمیدونم چیه خب این بخش مربوط به جشنای بچه هاست و یکی از شاخه های مربوطش طراحی و درست کردن وسایل تولده و این کار چه ضرری برای بقیه داره نمیدونم که فورا گزارش میدن؟
من تازه این تاپیک رو پیدا کرده بودم..ولقعا چقدر بی فرهنگن که ترکوندنش...من سر تولد پسرم چون کار فتوشاپ بلدذ نبودم و همسرم فرصت نکرد کارا رو درست کنه ..من بیچاره شدم همه کارها رو دستی انجام دادم..حالا کلی ذوق کردم تا پیک رو دیدم..اما حیف
هیچ وقت به خدا نگو که مشکل بزرگی دارم،به مشکل بگو که خدای بزرگی داری..
بچه ها کسی میتونه لطف کنه یه زنبور رو برام با فتوشاپ درست کنه آرم سایت رو از روش برداره....خیلی نازه زنبورش اگر کسی میتونه لطفا بهم بگه براش میل کنم..
هیچ وقت به خدا نگو که مشکل بزرگی دارم،به مشکل بگو که خدای بزرگی داری..
خیلی ناراحت شدم
وقتی دیدم یه دوست خوب پیدا شده بهم کمک کنه تا تقویم پسرمو خودم درست کنم خیلی خوشحال شدم اخه چون شهرستانم نمیتونم هزینه پست رو هم بدم تازه کاری که خودم درستش کنم خیلی ارزشمندتره حیففففففففففففففففففففف
پسرم عاشقتم
واقعا چرا بعضی آدما اینطوری هستن
به خدا وقتی سایت مامی سایت رو میبینم اینقدر بهم کمک میکنن بدون هیچ نوع چیزی کیف میکنم اصلا کسی به فکر درآمد نیست و همه هر چیزی میدونن رو در اختیار هم قرار میدن
واقعا از مهربان جان ،سما جون و سایروز جن و بقیه دوستان که به همه کمک میکنن و راهنمایی میکنن ممنونم
گروه نارنجی : وزن ۶۱:۴۰۰ ، هدف ۵۰،قد :۱۵۸ ، شروع : سه اسفند ۱۴۰۱
ای بابا به این هم رحم نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم خیلی از مطالب رو اونجا یاد گرفتم همیشه هم دعاشون میکنم...
این همه تاپیک بدر نخور تو سایت هست کاریشون ندارن حالا یکی هم مفیده این طوری میکنن واقعا متاسفم
منم الان دیدم تاپیک نیست.اینهمه لینک هم پرید.واقعا که.کی گزارش زده؟
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
2706