2752
2734
چه حیفففففففف خیلی تاپیک خوبی بود .
آدم حسود که همه جا پیدا میشه . مدیریت رو بگید که با چند تا اعتراض بی اساس زده تاپیکو پاک کرده ...
واقعا جای تاسف .

خود من از سال 87 عضو این سایت هستم . کسایی که منو میشناسن میدونن نه تا حالا تو بحث خاصی شرکت کردم نه مزاحمتی برای کسی داشتم . 3 بار تا حالا منو از سایت خذف کردن !!!

برام ایمیل میومد که شما پست نامناسب گذاشتید و به اخطار ها توجه نکردید برای همین دسترسی شما به این سایت قطع میشه !!!

به مدیریت هم هرچی ایمیل زدم که یکی از پست های نامناسب منو بگید که من بدونم ، جواب داد همه پست های شما رو پاک کردیم و نداریم که برای شما بفرستیم !

من هر 3 بار مجبور شدم با یه ایمیل جدید و آی دی جدید بیام .

معلومه که این جور کارها فقط از یه عده آدم حسود و مریض بر میاد . کاری هم نمیشه کرد .
خدا خودش شفاشون بده .... :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید