2733
2734
عنوان

دکتر جواد غروبی

37338 بازدید | 45 پست
سلام مامانهای گل
دکتر غروبی فوق تخصص اورولوژی اطفال هستند خواهش می کنم اگر در مورد این دکتر تجربه یا اطلاعاتی دارید در اختیار منم بذارید ؟
ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نسیم جان من خواهرزاده ام رو پیش ایشون ختنه کردن ، من چون شوهر خواهرم پزشک هستن و توی بیمارستان کودکان مفید با دکترغروبی همکار بودن خیلی خیلی تعریفشونو میکردن و بهشون اطمینان دارن، چون خواهرم اینا هم کلاً خیلی حساس هستن واسه همین دکتر غروبی رو کاملاً تائید میکنن...حالا مگه مشکل شما چیه خانومی؟
2728
ممنونم ماریا جون . پسر من یکی از بیضه هاش بعد از تولد بالا هستش و دکتر غروبی میخوان جراحیش کنند . ولی من مریضهای ایشون رو توی مطب ندیدم که بخوام ازشون سوال کنم البته تعریف خود دکتر غروبی رو شنیدم . رئیس بیمارستان کودکان مفید هم هستند .
2738
اصلا نرین پیشش ، پسر من یه ماهه بود یه فرو رفتگی انتهای کمرش داشت که توشم مو بود رفتیم پیشش گفت کیسته و روی نخاعش هست و باید شش ماهگی عملش کنیم و کلی آنتی بیوتیک و دارو هم داد من باور نکردم و بردم پیش چندتا دکتر دیگه همه به حرفام میخندیدن و گفتن این با رشد بدن درست میشه و پوست باز میشه و الان اصلا جاشم معلوم نیست و موهاشم ریخته ، یکی از بدترین پزشکهایی بود که من تو عمرم دیدم اگه ختنه یا جراح ارولوژی یا متخصص ارولوژی میخواین بی شک برید پیش دکتر خالق نژاد ، مرد تمام عیار و با علم و شخصیت پسر منو عمل کردن عملی که دکترها به خاطر مشکل بیهوشی پسرم قبول نمیکردن و کاملا موفق عمل کردن
پسر من ٢ سالشه. اکثرا موقع ادرار کردن گریه میکرد. بررسی که کردیم عفونت ادراری نداشت.پیش دکتر غروبی بردیمش، تشخیص تنگی مجرای ادراری(مه آ) دادن و عملش کردن. تنیجه ی عمل خیلی عالی بود. خیلی زود خوب شد و الان هیچ مشکلی نداره. واقعا جراح خوش برخورد و حاذقیه.