2733
2734
عنوان

امپول پرولوتون از چند هفته زدین ؟

7266 بازدید | 43 پست

ایرانیش خوبه ؟ خارجیش چنده  میشه نصفش رو نگه داشت واسه هفته بعد ؟

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

امپول واسه جلوگیری از زایمان زودرسه

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگ برا بارداری اولم از هفته ۱۹ تا ۳۶ زدم 

برای این الان ۲۴ هفته هستم باید بزنم انقباض دارم 

بمن گف ۵۰۰ بزنی هر ۱۰ روز 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2731
من خارجیشو امروز نتونستم‌پیدا کنم 

چند میخریدین    به من گفته 250 بزن میشه واسه هفته بعد نگه داشت ؟

از چند هفته میزدین ؟

مگ برا بارداری اولم از هفته ۱۹ تا ۳۶ زدم  برای این الان ۲۴ هفته هستم باید بزنم انقباض دارم&nbs ...

من هفته نوزده هستم الان   ولی دکترم میگه از بیستو دو بزن   سرکلاژ کردم  سپتوم هم داشتم  

ولی احساس سنگینی و ترس دارم

درد دارم دهانه رحمم 

با شیاف خارجی خوبم با ایرانی نابودم

چند میخریدین    به من گفته 250 بزن میشه واسه هفته بعد نگه داشت ؟ از چند هفته میزدین ؟

همونجا از دکترتون‌میپرسیدین عزیزم 

ایرانیا ۲۵۰ هستن 

من پارسال هر دونه رو ۱۰تومن میخریدم‌خارجیشو 

ایرانیو ۵۸۰۰ یکی دوبار گرفتم چون خارجی گیر نیومد 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

تو هر دوتا بارداریم از اول تا آخر هر روز و بعضا روزی دوتا میزدم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738
نمیشه نگه داشت یه مدت دوستام میگرفتن مجبور بودن نصفش رو تزریق کنن نصفش رو بریزن بیرون من که دائم ش ...

من خیلی میترسم  بخاطر رحمم که جا نداره و بچم که بعد سه تا سقطه  

شیاف ایرانی به من جواب نمیده

من هفته نوزده هستم الان   ولی دکترم میگه از بیستو دو بزن   سرکلاژ کردم  سپتوم هم داشت ...

منم عزیزم برا اولین بارداری سرکلاژ شدم با دهانه رحم ۲۵ 

قرص ایزوپرینم مصرف میکردم برای جلوگیری از انقباض 

الانم استفاده میکنم 

استراحت کن عزیزم فقط اصلا بلند نشو من هم‌احساس سنگین سفتی و شلی شکمم داشتم از اول تا ۳۶ هفته انقباض داشتم 

دکتر من گفت من قبل هفته 18 پرولوتون تجویز نمیکنم ممکنه یه عوارضی داشته باشه قبل اون همون شباف باشه ب ...

من دارم میرم تو بیست      از بیست بزنم ؟دکترم گفته بیست و دو

من خیلی میترسم  بخاطر رحمم که جا نداره و بچم که بعد سه تا سقطه   شیاف ایرانی به من جواب ن ...

ن نترس بسپر ب خدا استرس اوضاعتو بدمیکنه 

خب جارجیشو پیدا کنین مصرف کنین 

منم عزیزم برا اولین بارداری سرکلاژ شدم با دهانه رحم ۲۵  قرص ایزوپرینم مصرف میکردم برای جلوگیری ...

بهم قرص هم نداد    نمیدونم دکتر خوبیه یا نه  

تنها دکتر شهرمونه  

دکتر خوبی هست ولی شرایط من عادی نیست 

من دارم میرم تو بیست      از بیست بزنم ؟دکترم گفته بیست و دو

هرچی دکترتون گفته گوش بدین سرخود کاری نکنین

2706