2737
2739
عنوان

اونی که گفت رومی روم هستی یا !

243 بازدید | 12 پست

من از خدامه دلار ارزون سه...از خدامه بشه ۱۰۰۰ تومن....از هدامه جوری بیاد پایین که رو همه چی تاثیر بزاره....

اما این وسط اصلا دلم ننیخواد دلال سود کنه !!!!

دلالهایی که یک سبه خواستن کلی سود کنن !

صحبت من با اون هایی که سکه گرفتن یا دلار گرفتن برای یکی دو سال دیگه نبست.....صحبت من با تک تک ادمایی هست که با مفت خوری و کار نکردن و.‌‌.خواستن سود کنن ! راهی که کشور بهشون نشون داد...

و حالاااا واقعا خوشحالم که سود نمیکنن ! همون دلال هایی که دوستی رو که کلاً ۵ تونن پول داشت گول زدن بیا بخر...بیا بخر دو هفته دیگه با سود بفروش ! و..و..و...

تو جامعه ای که مردم هم سو و هم فکر نباشن ، هنیشه یک عده ضرر خواهند کرد‌‌‌‌...

ما چوب دو سر سوخته ایم ! 

اما اونی که اومده از رو بیچارگیش دلار ۱۷ تومنی گرفته که ارزش پولش رو حفظ کنه ، الان تایم فروش نیست...صبر کنه تا یک ماه.....همین !

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد مدافع دارن اون موقع که صعودی بالا میرفت شما حالا ما بدبخت بیچاره ها رو میپرسیدید میدونستید چی میکشیم که حالا اومد پایین از خوشحالی ما ناراحتید ؟ هرچند که زیاد هم پایین نیومده هر سرمایه گذاری سود زیان داره خیلی دوست داشتی سرمایه گذاری کنی کل تخم مرغاتو تو ی سبد نمیذاشتی اصول رو بلدی نیستی 

2731
2738

استارتر  من بودم  منظورم به همین خانم کاربر سما۲۷۵۴ هم بود که سه روز پیش کلی فحش به من داد و خیلی ها رو بدبخت کرد 

سه روز پیش من گفتم میاد پایین نخرید

صبح یه خانمی گفت بدبخت شدم پول خونم رفت 

خب همین کاربر سما هی می گفت نه می ره دلار ۲۵ طلا بالا حالا هر جا هم میره  میگه خدا رو شکر اومد پایین

نمی دونم چرا انقدر رو داره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
استارتر  من بودم  منظورم به همین خانم کاربر سما۲۷۵۴ هم بود که سه روز پیش کلی فحش به من داد ...

ادم دوتا خونه داشته باشه ، یکی رو بفروشه و دلار بخره !

مردم چقد نترسن واقعا !

خدا جون به دلها نگاه کن....برای آرزوهای دل همدیگر دعا کنیم