2737
2739
من تنبلی تخمدان داشتمو یک ساله با خوردن متفورمین خوب شدم و مرتب پری می شم
وتو این سال یعنی امسال سه تا بارداری داشتم که بیبی چک +می شد و سر هفته 6 پری می شدم و این سری که تحت نظر بودم چند بار تیتر دادم که معلوم شد که تیترم میاد پایین و تخمک بارور شده دیگه به رشدش ادامه نمی ده
والان که این اتفاق واسم افتاده و دیروز به شوشو گفتم با من حرف نمی زنه اگه هم می زنه همش می گه که شانس منه من همیشه باید همه چیز رو با سختی به دست بیارم و کلی پول خرج کنم نمی دونم چه کنم همش کارهایه غیر منطقی می کنه
دکترم واسم یه سری از نوشته که نزدیک 400هزار تومن پولش می شه که شوشو می گه من که ندارم بدم وحق نداری از کسی هم بگیری
وای وای خدا دارم دیونه می شم

کسی تا حالا مثل من بوده ؟می شه راهنماییم بکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
لیلی جان به خدا توکل کن ایشالا همه چی درس میشه . خیلی از مردها صبرشون کمه . با صحبت شوشوتو روشن کن . با دفترچه آزمایشات میشه 400؟؟؟
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
به خدا همه این حرفها رو ازش کردم جوابش این که با من سر به سر نذار حوصله ندارم نه عزیزم از چیه من ناراحته ما که تا دیروز قبل این که بهش بگم خوب بودیم ؟؟؟؟؟؟؟؟ الانم براش نامه نوشتم گرفت پاره کرد منطقش ته کشیده به من رسید ته کشید از بس بغضم گورت دادم گلوم داره می ترکه
خیلی واست متاسفم من اردیبهشت باردار شدم جنین هفته هشت به بعد رشد نکرد و مجبور شدم کورتاژکنم بعد هم بارداری خارج رحمی داشتم میدونی شوشوی من خیلی گله اما گاهی بهم طعنه میزنه میگه تو باعث شدی نی نی سقط شه با اینکه کورتاژ کردم جالبه بعد هم میگه شوخی کردم مردا اینجورین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
لیلی جون به شوشو بگو مشکل ناباروری همیشه بین زن و شوهر پنجاه پنجاهه ممکن هست این اتفاق برای مرد هم باشه پس نباید هیچ کدوم دیگری رو به خاطر این مشکل مزمت بکنند واین رو بگم که 40 درصد ناباروری از مردان .... 50 درصد از زنان و 10 درصد بی دلیله شاید اصلأاسپرم های شوشو ت مشکل کروموزومی دارن حق ندار ه این طور رفتار کنه اگر نینی می خواد باید هرینه کنه بهش بگو من صبر میکنم تا پول رو جور کنی
تاتینا جونم کلا من احساساتیم و دلم می خواد الاقل شوشوم تو این شرایط کمکم کنه به کسی که نمی تونم بگمو بتهاش دردو دل کنم من الان شوشومو دارم مامانمو اجیام پیشم نیستن اره گلم با دفتر چه