2737
2739
سلام دوستای خوبم ،

خواهرشوشوی من مشکل هورمونی داره و قراره فردا بریم پیش آقای دکتر محمدابراهیم خمسه متخصص غدد ، مطبشون خیابون قائم مقامه ، می خواستم بدونم کسی شناختی از ایشون داره؟ کارشون چه طوره؟ اخلاقشون چی؟ ممنون می شم راهنمائیم کنید
عزیزم مامان من مریض ایشوون بود و با تجویز انسولین دوز بالا و بدون دقت به کار مادرم که نمیتونست هر 2 ساعت غذا بخوره متاسفانه مادرم رو از دست دادیم:((
کلی هم دکتر بد اخلاقیه
واسه وقت هم انقدر دیر وقت میده که آدم دق میکنه
رفتار خیلی زشتی با بیمارهاش داره بدوون توجه به تلاش بیمازهاش برای رسیدن به سلامتی
عزیزم مامان من مریض ایشوون بود و با تجویز انسولین دوز بالا و بدون دقت به کار مادرم که نمیتونست هر 2 ...

سلام عزیزم واقعا شرمنده اگر براتون یادآوری خاطرات بد میشه. ولی من چون از خمسه وقت دارم میخواستم بدونم، کم کاری ایشون چی بود؟ یعنی دکتر بی سوادیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم مامان من مریض ایشوون بود و با تجویز انسولین دوز بالا و بدون دقت به کار مادرم که نمیتونست هر 2 ...

كاملا باهاتون موافقم دكتر بسيار بيادبي هستن و كوچكترين ارزشي بيمار براشون نداره

دکتر فوق العاده بی ادب وبی اخلاق که اصلا ارزشی برای بیمار قائل نبوده حتی آزمایشات راهم الکی وسرسری نگاه میکنه حتی متوجه چربی بالا واسید اوریک بالا نشد ما بهش تذکر دادیم که چربی واسید اوریک خیلی بالاتر ازرنج نرمال بود دوتا بیمار رفتیم روی هم پنج دقیقه هم وقت نگذاشت فقط مسخره کرد بالحن فوق العاده بد نگاهش به مردم از بالا هست شعور وفهم زیر صفر صدوسی هزارتومن برای دوبیمار کمتر ازپنج دقیقه یه پزشک قبل ازپزشک بودن باید یه انسان باشه 

2738

سلام من به همراه مادرم به مطب ایشون مراجعه داشتیم مادرم کنسر تیروئید داشتن که تیروئیدکتومی انجام داده بودن و برای پی گیری بعد از عمل مراجعه داشت اولا که لحن ایشون کاملا با شان یک پزشک مغایرت داشت و رفتار کاملا زننده ای داشتن منم خودم مشکل کم کاری و گره تیروئید دارم نوبت به ویزیت من که رسید اصلا آزمایشای قبلیمو نگاه نکرد فقط سونومو دید حتی یه  معاینه هم از تیروئید من انجام نداد نتیجتا این که من بار اول وآخرم بود که به این آقای به اصطلاح دکتر مراجعه داشتم.

حیف از اسم دکتر که روی ایشون گذاشتن یک دکتر باید دردرجه ی‌اول بابیمارش احساس همدردی داشته باشه ایشون فوق العاده بی تربیت و گستاخه اگه بیماریتون حاده اصلا پیشش نرین چون چنان شما رو میترسونه که مثل من بعدش باید برین پیش بک متخصص دیگه اقای دکتر امیدوارم شما هم کارتون به کسی مثل خودتون بیافته که منو درک کنین بعد بیماری کنسر وید درمانی وقتی با یک دنیا خوشحالی میری پیش پزشک نمیگن هرلحطه ممکنه تمام بدنت درگیر بشه و ملی فحاشی به این واون

فوق العاده بی تربیته، فقط مسخره میکنه و روی هم رفته پنج دقیقه هم ویزیت نمیکنه

مادرم رو بردم پیشش خدا شاهده پنج دقیقه هم نشد، به جای اینکه با مریض صحبت کنه و تشویقش کنه که بتونه قندش رو کنترل کنه فقط مسخره کرد و در آخر هم با اینکه بار اول بود که رفته بودیم گفت اگر رژیمشو رعایت نکرد دیگه حق نداری بیای اینجا!!!!

اینجوری با یه فرد مریض اونم مسن برخورد میکنن!! یه پزشک باید مرسضشو جذب کنه یا بگه دیگه نیا

خیلی مزخرف و بی ادب و بیشعور بود

واقعا برای دکتر خمسه متاسفم واقعا پولی که میگیره برای ویزیت حرامه خیلی بی ادب و اصلا جواب بیمار رو نمیده و شاید ۳ دقیقه بیشتر وقت نزاره من که تو دوران بارداری متاسفانه دیابت بارداری گرفتم و ایشون خیلی کوتاهی کردن و من زایمان زود رس گرفتم اصلا دلسوز بیمار نیست حیف وقتتون که برای این پزشک بزارید.

پزشک باسواد و به روزی هستند.منتها مدام در حال جنگ با بیمارن،‌من بعد سالها هنوز متوجه این مدل اخلاقش نشدم که چرا مرتب در جواب کوچکترین یا جزیی ترین سوال بیمار شمشیر بدست میگیرن! از الفاظ کوچه بازاری و پوزخند و کنایه استفاده میکنن.خب جناب دکتر ی کلمه حرف حساب که راحتر و بهتر از گفتن ده تا ضرب المثل و متلک و توهین به بیماره! با وجود تمام این رفتاراش متوجه میشم که بسیار دلسوز بیمارن ومراقب نبودن شاید باعث عصبانیتشون میشه

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺