2733
2734
عنوان

دست خوردن کودک دوساله ام

501 بازدید | 14 پست

سلام پسر دوساله ام  دستانش را میخورد بیشتر هم مواقعی که کارتن میبیند هرچ تذکر میدهم گوش نمیکند نگرانم چیکار کنم 

اگر بازیگر زندگی خود نباشی....بازیچه آن خواهی شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

پسر منم موقع خوابیدن و بیدار شدن و وقتایی که گشنه میشد دوتا از انگشتاشو میمکید یه سفر پیش اومد رفتیم بعدش که برگشتیم متوجه شدم که دیگه انگشتاشو نمیخوره! خودبه خود ترک کرده بود

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

بزرگ شده ها، از سرش نیفته مشکل میشه واسش، هر طور شده باید مقابله کنی

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

عزیزم اگه میمکه تا سه سالگی مشکلی نداره خیلی هم خوبه برای ارامشش و کم شدن اضطراب ولی بعد سه سالگی باید ترکش‌ بدی چون باعث تغییر کفش و دندانش میشه من پسرمو همین یه ماه پیش ترک دادم رفتم تو نت داشتم فرم دندان نگاه میکردم پسرم هم دید یه دندان که سیم کشی شده بود رو دید گفتم اگه انگشتتو بخوری تو هم دندناتو میبریم دکتر سیم می‌کنیم دیگه نخورد فقط شبا که خوابه بعضی وقتا میبینم دهنشه که درش میارم وگرنه روزا دیگه اصلا نمیخوره

اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw
2706