2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همسرمن ازلیموعمانی بدش میاد  من همیشه تو خورشتها میریزم ولی قبلازاینکه ببینه آبش روفشارمیدمو م ...

خب پودر لیمو بريز

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم  به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره
درقابلمهپیاز رونگینی خرد کن سپس روغن اضافه کن پیاز که طلایی شد گوشت رو اضافه کنبزار با پیاز تفت بشه ...

من همیشه بامیه رو جداتفت میدم وبیست دقیقه آخرمیریزم تو خورشت

اینجوری دیگه له نمیشه خوب هم میپزه

حیدریم!!!! حیدریم!!!!  عاشق ...............😍😘
من بودم باسر میرفتم😁😁😁😂😂😂

😂😂😂😂آخه شنبه یکشنبه هم خونه اون یکی خاله ام بودیم😁😁😁میگم بشينم سر زندگی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم  به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره
رنگ‌ خورشت وتیره میکنه🙄

نه 

منم،  هوس اش رشته کردم،😍  ولی حبوبات خیس شده ندارم،   همینجوری بزارم بپزه بده؟  ...

حبوباتو نیم ساعت بریز تو فلاسک آبجوش نفخش گرفته میشه, بریز تو زودپز زود میپزه

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
😂😂😂😂آخه شنبه یکشنبه هم خونه اون یکی خاله ام بودیم😁😁😁میگم بشينم سر زندگی

😂😂😂

خدا خاله هاتونو براتون نگهداره😍😍😍

دلم پرکشید برای خاله هام😢😓

حیدریم!!!! حیدریم!!!!  عاشق ...............😍😘
2706