2733
2739
خخخخ پس بزن تو زود پز ابشم دور بریز

به گفته دوستان نیم ساعتی ریختم تو فلاسک آب جوش. الانم ریختم تو زودپز چقدر طول میکشه حبوبات تو زود پز بپزه؟ 

اولین بار ه از زود پزم استفاده میکنم 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به گفته دوستان نیم ساعتی ریختم تو فلاسک آب جوش. الانم ریختم تو زودپز چقدر طول میکشه حبوبات تو زود پز ...

یک ساعتی طول میکشه

صعود از گروه بنفش به زرد با سرگروه @فندوق_فسقلی گروه بامدادخمار وزن اولیه   78.900 وزنالان 73.500 وزن  هدف   56  ما میتوااانیم ....میشه واسه حاجتم صلوات بفرستید؟؟؟؟(سلامتی یه بی گناه ) .......دیکه واسه سلامتیش صلوات نفرستید....لطف کنید واسه شادی روحش یه فاتحه بخونید.....  
چه جوردرست کردی

سینه مرغ رو با پیاز و زرد چوبه گذاشتم بپزه،بعد ک پخت گزاشتم سرد شه بعد خیلی ریز ریز ریش ریشش کردم نه ریشه های بزرگ باشه نه خیلی له،

بعد پیاز مرغ رو ک سرخ شده بود رو بهش اضافه میکنیم بعد ادویه ها مثل نمک و فلفل و زعفرون و یکم دیگ زردچوبه

تخم مرغ رو تویه یه ظرف جدا هم میزنیم قشنگ 

تخم مرغ رو هم اضافه میکنیم اگ دوس داشتی یکم نعنا خشک هم بزن

بعد مث کوکو سرخش کن

2731

[QUOTE=70547355]یک ساعتی طول میکشه[/QUOTEچون 

ببخشید یه سوال دارم،  چون تا حالا از زود پز استفاده نکردم.  

حبوبات و آب رو ریختم داخل زود پز،  سرش بستم،  جوش که آمد،  و بخار از سوراخش خارج میشد،  اون سوپاپ روشو گذاشتم،  بعد چند دقیقه،  اون سوپاپ شروع کرد چرخیدن و صدای فس فس،  طبیعیه؟  

ترسیدم زیرشو خاموش کردم! 😒

2738
یه ساعت

مرسی،  جاتون خالی،  آش رشته رو درست کردم،  و خوردیم 😍

یک ساعت حبوبات تو زود پز بود،  له شد، برا من که عالی بود،  ولی مهمون داشته باشم،  اینجوری له خوب نیست به نظرم،  باید زمانش کمتر بشه.  

ممنون.  

مرسی،  جاتون خالی،  آش رشته رو درست کردم،  و خوردیم 😍 یک ساعت حبوبات تو زود پز بود، ...

زود پزبا زود پز فرق داره من حبوبات خیس نخورده رو یساعت میزارم بپزه ولی نیم ساعت نیم ساعت یه نگا میندازم له نشه

از ارامشم پرسیدن از خنده هات گفتم