2733
2739
عنوان

به نظرتون من حق دارم دخالت کنم؟

280 بازدید | 14 پست

عمم 5 تا بچه داره. یکی از یکی گداصفت تر و بیشعورتر... شوهرش از اول به شدت کاری بود و وضع زندگیشون عالی بود مردم نون نداشتن بخورن عمم کیلو کیلو طلا آویزون می‌کرد واقعا نمی‌فهمم بچه هاش چرا اینطوری بار اومدن انگار مسابقه دارن کی بیشتر باباهه رو تیغ بزنه به خون هم تشنه آن و همشونم تو یه محل زندگی میکنن دائما دعوا و بحث بینشون خیلی هم بی ادب و اصلا حرمت هیچی و هیچکسو نگه نمیدارن 

حالا اونا همو پاره کنن به درک. مشکل من یکی از پسر عمه ها و یکی از دخترعمه هامه که عین زالو چسبیدن به بابام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این پسر عمم کلاهبردار تشریف داره. 😐 به اسم 15 نفر وام برداشته پس نداده الان ضامناش دارن میدن که یکیش بابای منه 15 میلیون باید بده. مرتیکه همه جا میشینه گریه میکنه ملت دلشون به رحم بیاد. بالای 200 تومن بدهی داره. دو تا بچه ی کوچیکم داره. دست از سر ما برنمیداره حالای بابای من 5 تومن فقط حقوقشه. روزی 100 بار بهش زنگ میزنه من پیام‌های بابامو چک کردم دیدم بازم خرد خرد بهش پول میده

اون یکی دخترعمه ی عقده ایم که حالمو بهم میزنه یه خواهر مجرد داره که وقتی ببینه باباهه به اون پول میده خودشو جررر میده و باهاش دعوا میکنه چند وقت پیش خواب دیده بود اون داره ازدواج میکنه باباش 16 مليون جهاز داده😐 باورتون میشه به خاطر این خواب روح و روانش بهم ریخته بود تا مدتها حالش بد بود سابقه هم داشت بیماریش شدت گرفته بود😐😐😐😐😐

اونم دم به دیقه زنگ میزنه به بابام دایی جون بیا خونمون شام پختم برات فلان چیزو هم سر راهت بگیر بچه ها هوس فلان کردن و..اونوقت شامش تخم مرغه 😏😏😏😏. يا میگه بیا بریم رستوران میرن عین کفتار میخورن بعد کارت بابای منو میگیره میبره حساب میکنه. با اینکه وضع شوهرش خوبه 

2738
نقش سنا چي پس  نميخواهيد كاري كنيد حرفي حركتي اخه اينطوري كه نميشه 😐

بله مامانمم خیلی ناراحته. نمیدونم چیکار کنم چند بار خواستم به پسرعمم زنگ بزنم بگم دست از سرمون بردار روم نشده

بله مامانمم خیلی ناراحته. نمیدونم چیکار کنم چند بار خواستم به پسرعمم زنگ بزنم بگم دست از سرمون بردار ...

خوب با پدر صحبت كنيد اونا دغل كار هستن از همچين كيسي نميگذرن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
عجب دایی خوبیه بابات اره حق داری دخالت کنی مامانت چی میگه؟ خودت مجردی؟

نه من متاهلم و یه شهر دیگه زندگی میکنم. مامانم ناراحته. میگم دعوا راه بندازم بد نمیشه؟ چون اینا زبون خوش حالیشون نیس. بابامم میگه این پولا کجا و میگیره😐 حالا شوهر دخترعموم درآمدش بالاست اونوقت بچه هاش به بابابزرگ یا بابای من میگن واسمون فلان چیزو بخر به بابای خودشون نمیگن😶

نه من متاهلم و یه شهر دیگه زندگی میکنم. مامانم ناراحته. میگم دعوا راه بندازم بد نمیشه؟ چون اینا زبون ...

عجب اوضاعی داری.

نمی‌دونم که فامیلاتون چ جورین.دعوا بندازی چی میشه

حالا با بابات سعی کن حرف بزنی ببین رو چی حساسه بگو اونو یا بگو بازم اینجوری کنی دعوا میندازم

2706