2733
2734
عنوان

همسرم رفت...

500 بازدید | 30 پست

سلام دوستان خوبین؟

همسری ارشد قبول شده یه شهر خیلی دورتر از خودمون ک حدودا۱۰ساعت تا اونجا راهه٬فردا اولین جلسه کلاساشه امشب رفت

انقدر گریه کردم سرم داره از درد میترکه٬باردار هم هستم واقعا واسم عذاب آوره

من گریه میکردم همسرمم از اون طرف گریه میکرد

از اولش ک دید راهش دوره طفلکی گف نمیرم نمیتونم تورو بااین وضعت تنها بذارم اما خوب خودم اصرارش کردم گفت سال بعد دوباره کنکور میدم اما من گفتم چون دانشگاهش خیلی خوبه و دولتیه و رشته اش هم خیلی خوبه حتما برو

پا روی دلم گذاشتم اما الان بااینکه چندساعته رفته دارم ازدوریش دق میکنم

بااینکه ۵ساله ازدواج کردیم اما خیلی ب هم وابسته ایم حتی دم اتوبوسم داشت پشیمون میشد خودم راهیش کردم

منو همسری خیلی سنمون کم بود ک ازدواج کردیم همه اش بیست سالمون بود ودانشجو بودیم باکلی سختی زندگیمون رو ساختیم اما تونستیم روی همه دشمنامون رو سیاه کنیم

الانم فقط بخاطر پیشرفت بیشترمون پا روی دلمون گذاشتیم

از این ب بعد دیگه هرهفته باید بره مخصوصا دوترم اول ک کلاساش زیاده تا جمعه هم نمیاد

توی این شهر ک هستیمم غیر از خدا فقط خودمون دوتا رو داریم

خانوادهامون خیلی ازمون دورن..

برام دعا کنین بتونم این دوسال رو بگذرونم..

پسر کوچولوی مامان و بابا                              با اومدنت توی دلم منو بابایی رو حسابی غافلگیر کردی اما قدمت رو چشمامون اومدی تا بشی ماحصل عشق منو بابا                                                                                          از خدا میخوام خدا دل تموم منتظرارو شاد کنه مثل من مخصوصا دوستای نی نی سایتی رو٬الهی آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
عزیزم شمام برو پیش همسرت خب 

آخه باردارم نمیتونم سفر راه دور برم

بعدم اینکه همسرم اینجا کارمنده سه روز اول هفته همین شهر محل زندگیمون هست از دوشنبه شب میره اونجا تا جمعه شب

پسر کوچولوی مامان و بابا                              با اومدنت توی دلم منو بابایی رو حسابی غافلگیر کردی اما قدمت رو چشمامون اومدی تا بشی ماحصل عشق منو بابا                                                                                          از خدا میخوام خدا دل تموم منتظرارو شاد کنه مثل من مخصوصا دوستای نی نی سایتی رو٬الهی آمین

عزيزدلم ايشالا زودي درسشو تموم ميكنه توكلت به خدا باشه يكم تحملتو بيشتر كن منم شوهرم دانشجو هست البته شهر خودم ولي خب برا ارشدش قصد داره بره شهر ديگه😔

برا موفقيت نيازه سختي باشه جانم❤️😍

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
آخه باردارم نمیتونم سفر راه دور برم بعدم اینکه همسرم اینجا کارمنده سه روز اول هفته همین شهر محل زند ...

به همسرتون بگید با استادش صحبت کنه شاید اجازه بدن سر کلاسها نیاد و فقط بیاد امتحان بده

آخه باردارم نمیتونم سفر راه دور برم بعدم اینکه همسرم اینجا کارمنده سه روز اول هفته همین شهر محل زند ...

عزیژم بارداریتو تحمل کن انشالله زایمان کردی ببین چجوری میشه اینجا سه روزه اونجا چهار روز اونجا باشی که بهتره

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

مبارک باشه عزززیزم.خوب کاری کردی بهش دلگرمی دادی.اگه اون هم دودل شد تو باید کمکش کنی.آفرین.تو چقدر قوی هستی.آفرین.عوضش اوضاع بهتر میشه.شغلش و درآمدش پیشرفت میکنه.خدا هیچوقت آدمو تنها نمیگذاره.حالا هم دختر خوبی باش و پاشو دست و صورتت رو بشور و یه چیزی بخور که اون نینی گناه داره.شاید قندت افتاده سرت درد میکنه.برای سلامتی و موفقیتش خییییلی دعا کن عزززیزم.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
انتقالی بگیره. یعنی هیچ دانشگاه معتبر نزدیکتری وجود نداشت؟ 

رشته ای ک همسرم قبول شده کلا سه چهارتا دانشگاه تو کشور داره ک اوناهم همچین نزدیکتر نیستن ب ما..

عزیزم میدونمخیلی سخته برات مخصوصا که بارداری.خدا خودش مواظب تو و کوچولوت هست دوسال خیلی زود میگذرهمنم همسرم 5 سال کارش یه شهر دیگه بود من تنها میموندم اونم تو شهر غریب ولی ادم صبورتر میشه عادت میکنه به شرایطموجود

2706