2733
2739
عنوان

نظر خواهی

116 بازدید | 18 پست

سلام

اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

ما حدود یه ماهه به یه شهر واستان جدید نقل مکان کردیم واینجام کاملا غریبیم. چندروز پیش از همسایه ها اومدن دم در که مراسم پنج تن داریم ودوس داشتی بیا، حالا منم دوس دارم برم تا با خانمای محل آشنا شم اما مشکلی که هس اینه تا حالا تو مراسمات مذهبی شرکت نکردم واز طرفی چون هم مذهب نیستیم میگم نکنه برم و باعث نارا حتی همسایه ها شم. ماندم چه کار کنم بنظرتون برم یا نه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

بنظرم نری بهتره ما یک همکار داشتیم که سنی بودن اما ما نمیدونستیم یکی از دوستان ما هم همش میومد میگفت عمر فلان فلان حتی یک بار بهش گفته بود بیا بریم عمر کشون اون طفلی هم کلی ناراحت شده بود 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
نمیدانم ما الان ساکن رشتیم تو محلمون دارن میگیرن نمیدونم رسم شهر باشه یا نه ولی اکثر هم محلامون سیدن

ماهم ساکن رشتیم 😐🤗 ولی همچین رسمی نداریم 😃 البته شاید این رسم فقط بین سید های محل باشه

دوقلوهایزیبایمادر (دخمل های خوجلم) ... منتظرتونم 💓
بنظرم نری بهتره ما یک همکار داشتیم که سنی بودن اما ما نمیدونستیم یکی از دوستان ما هم همش میومد میگفت ...

بریم عمر کشون میبردینش  

حالا  زیاد مذهبی نیستم با شوهرمم کلا دینمون متفاوته چون اینجارو نمیشناسم میگم نکنه بدشون بیاد برم تو مراسماتشون اتفاقا منم سنیم

فک نکنم سخره گرفتن عقاید دیگران کار جالبی باشه

مسخره نکردم . ببخشید اگه لحنم طوری بود این طور برداشت کردید . متاسفم که کلا همه ی حرفام فانه ❤❤

۳۰ مهر روز جهانی لکنت زبانه مسخره بازی در نیارینا از همتون انتظار سورپرایز دارم  😂💔
2706