2737
2734
عنوان

تجربیات آشپزی

261 بازدید | 37 پست

سلام دوستان عزیز

تو این وضعیت بد اقتصادی و گرونی بد نیست غذاهای بدون گوشت و مرغ رو بهم یاد بدیم لطفا اگر غذاهای بدون مرغ و گوشت رو بلدید اینجا به اشتراک بزارید شاید به درد خیلیها خورد

پیشاپیش ممنونم از لطف شما دوستان عزیز🌸🌸🌸

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تهچین برای اینکه کمترمرغ به کارببریدمیتونیدیه لایه مرغ ویه لایه بادمجان حلقه ای سرخ شده بریزید

ته چین رو چجوری درست میکنید مثلا ۴  پیمونه برنج چندتا تخم مرغ و چند قاشق ماست میخاد؟

مرغ که برای الویه وتهچین میپزیدکم آب نپزیدآبش رابزاریدفریزروباهاش کته زیره یاکته ماش بپزید

کته زیره چیه عزیزم ؟

ته چین رو چجوری درست میکنید مثلا ۴  پیمونه برنج چندتا تخم مرغ و چند قاشق ماست میخاد؟

من دوتاتخم مرغ برمیدارم که یکیشاسفیده ازرانمیریزم توش یه لیوان ماست که شل نباشه برمیدارم مرغ راهم یکم تفت میدم باپیازوزروچوبه وآب میریزم میپزم بعدگوشتاراتکه های کوچیک میکنم ووسط لایه میریزم 

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
من دوتاتخم مرغ برمیدارم که یکیشاسفیده ازرانمیریزم توش یه لیوان ماست که شل نباشه برمیدارم مرغ راهم یک ...

ممنونم عزیزم

برای پخت کته بجای آب آب مرغ میریزم ووقتی آبش کم شد زیره میریزم وهم میزنم ودم میکنم

زیره که عطر خیلی خوبی داره حتما امتحان میکنم ممنونم از راهنمایتون

2706