2733
2734
عنوان

چجوری میشه از شر گربه و 5 تا بچه اش خلاص شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 78 پست
بیرون کار داشتم نتونستم برم

دست از پا درازتر برکشتم بالا

اخه این انصاف نیس چرا باید توی محیط اپارتمانی که همه حق دارن و ممکنه کسی ناراضی باشه غذا بریزن

بخدا هنوز تپش قلبم اروم نگرفته

برعکس من حامله بودم بچه های حیوونا روبا عشق دور خودم جمع میکردم

بعضیا نمیدونم چرا فک میکنن حیوونا واسه زنای حامله بده من خودم عاشق حیوونام ولی خونواده شوهرم میگن مریضی  میارن خرافاتیا😑😑😑

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولی جدی میگم گربه رو اذیت نکنید.همسایمون اومد با من دعوا کرد که به گربه غذا نده! بیچاره میومد پشت در واسه غذا منم نمیتونستم دیگه رفت  ! باورت میشه تموم خونه رو یه هفته بعدش موش برداشت!تا چند ماهم درگیر بودیم فکر کنم نفرینمون کرد.

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

وای منم از گربه بدم میاد،تنها راهش غذا ندادن توی اپارامانه،بهش بگو فرهنگ اپارتمان نشینی داشته باشباشه،بیرون از خونه هرغلطی میخای بکن

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
بیرون کار داشتم نتونستم برم دست از پا درازتر برکشتم بالا اخه این انصاف نیس چرا باید توی محیط ...

یا به همونی که غذا میده بگو‌ حتما آنقدر با عاطفه هست کاری بکنه براشون...بیخودی واسه نیست کردنشون نقشه های بد نکشی...اول بخودش بگو‌...قطعا آدم خوبیه

چه دل تاریکی اون زبون بسته احساس امنیت کرده بچه هاشو آورده اونجا لااقل غذانمیدید کاری به‌کارش نداشت ...

دل تاریک؟

میگم میترسم :(

تا حالا ترس عمیق که عرق سرد بشینه رو تنتون تجربه کردین؟

من همچین حالی میشم ازشون

دسته خودمه مگه؟

بیرون کار واجب داشتم ببین چجور میترسم که نتونستم رد شم

برگشتم بالا

2706