2733
2739
عنوان

کسی از داروکده سفارش داده؟؟

536 بازدید | 16 پست

سلام چند روزه سفارشاتون رسیده؟؟؟

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم هزار بار سفارش دادن ولي چون تعران هستم زود ميزسه بقيه شهر ها هم بستگي به عملكرد اداره پست شهرسو ...

هزینه پیکش چجوریه؟!  یعنی میارزه چندتاچیز سفارش بدم یا برم داروخانه سر کوچه بگیرم؟! 

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
من شده صبح زود سفارش دادم عصر همون روز اوممد . یه بار عصر سفارش دادم فردا شبش رسید . حین خرید بهتون ...

هزینه پیکش چجوریه؟!  یعنی میارزه چندتاچیز سفارش بدم یا برم داروخانه سر کوچه بگیرم؟! 

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

هزینه پیک بستگی که دوری و نزدیکی شما از اونا داره تو سایتش مشخص کرده برای هر ناحیه چقدر هست و برای هر ناحیه اگر تا چقدر خرید کنن رایگان می شه . من معمولا خریدامو به حد رایگان می رسونم با خریدن شامچو و نخ دندون و چیزایی که به هر حال لازمه و مصرف می شه و ولخرجی نیست .

اگر داروخونه نزديكه بريد بخريد البته يه مبلغ خريد به بالا ارسالش رايگانه

خداروشکر تو تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین و مهمترین اتفاق زندگیم افتاد🤲🏻
هزینه پیک بستگی که دوری و نزدیکی شما از اونا داره تو سایتش مشخص کرده برای هر ناحیه چقدر هست و برای ه ...

مرسی عزیزم

اگر داروخونه نزديكه بريد بخريد البته يه مبلغ خريد به بالا ارسالش رايگانه

متشکرم عزیزم

2706