2737
2739
عنوان

😑نمی‌فهمم اصن

90 بازدید | 10 پست

بچه ها شما درباره خرید و فروش ماشین و این چیزا میدونین

بابام رفته چک کشیده ۲۰ تومن مدرکی هم نداره بنگاه داره هم قولنامه رو نمی‌ده اگه قولنامه دستش باشه میگن می‌تونه شکایت کنه و پولشو بگیره ولی بدون قولنامه نمیشه کاری کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این بازنشسته شده افتاده تو خونه ... گاهی وقتا حس میکنم دست خودش نیست😑 الان چند روزه دعواس همش خونمو ...

جلو چکشو ببندهوتا طرف قلنامه رو بده

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
نمیدونم ک نمیگه چیزی ... چه فرقی میکنن اینا باهم؟ بدون قولنامه نمیشه کاری کرد؟

خیلی فرق داره، اگر حامل باشه انگار بدهی داشته چک داده، ولی اگر داخلش نوشته باشه بابت خرید یک دستگاه خودرو قولنامه نمیخواد همون بس، جلو چکش بگیره تا قولنامه رو بگیره ازش

خیلی فرق داره، اگر حامل باشه انگار بدهی داشته چک داده، ولی اگر داخلش نوشته باشه بابت خرید یک دستگاه ...

می‌دونی من الان فهمیدم چک رو خودش پاره کرده ولی ۳۰تومن  نقد هم داده😑 

2738
حالا باید برید با زبون خوش ازش قولنامه رو بگیرید ، حداقل باید رسید میگرفت، رسید هم میگرفت کفایت میکر ...

الان مشکل همین گرفتنه است نمی‌ده لنتی رسیدهم نگرفته بابام ... ینی هیچ مدرکی نداره ۳۰تومن داده بهش الان  بدون ماشین شدیم 

ولی برید با یه مشاور یا وکیل حرف بزنید شاید راه حلی باشه ، ۳۰ میلیون نقد که نبرده، بلخره یه چک بین بانکی چیزی برده ، مطمئنا اون نمایشگاه دوربین داره ، درکل ببینید راه حلش چیه