2737
2734
مرسی عزیزم عکس واکر رو‌قبلا دیدم گذاشته بودید. من اگه بخوام عمل کنم دوتا پا رو با هم عمل نمیکنم ولی ...

خب عزیزم شما مجبورهستید ی مدت استراحت مطلق باشید من یک ماه اول رو استراحت مطلق بودم بخیه ها جوش نمیخورد به هیچ وجه  ... که دوباره بخیه کرد دکترم  شما باید پرستار داشته باشید من مامان و بابام ۲۴ پیشم هستند تو دوره ای که استراحت هستید باید ورزش بدید مدام  .،...والا این واکر چرخ داره خوبه ولی وزنتون رو باید بندازید روش  با دست هاتون ... خیلی راحت هست  برا شما نمیدونم شاید اذیت بشد با این وضعیت که گفتی  ولی هر دو رو عمل کنید خیلی بهتره ی دفع همه چی تموم میشه برای من مثل اب خوردن روز ها میگذره انچنان سخت نیست

مرسی عزیزم عکس واکر رو‌قبلا دیدم گذاشته بودید. من اگه بخوام عمل کنم دوتا پا رو با هم عمل نمیکنم ولی ...

عزیزم ی کم به شرایطتت فکر کردم  شما باید از واکر معمولی استفاده کنی ... هیچ مشکلی برا دستتون پیش نمییاد و همینطور که خودتون گفتید یک پا رو  ..که دستاتون اذیت نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ی کم به شرایطتت فکر کردم  شما باید از واکر معمولی استفاده کنی ... هیچ مشکلی برا دستتون پی ...

ممنونم از وقتی که میذارید و با دقت پاسخ میدید. واکر های معمولی بعضی ها بدون چرخ هستن ،بعضی ها دو تا چرخ دارن .کدومشون برای من با توجه به شرایط خاصی که دارم بهتر خواهد بود و چرا فکر می کنید واکر معمولی از واکری که ۴ تا چرخ داره برای من بهتره ؟

ممنونم از وقتی که میذارید و با دقت پاسخ میدید. واکر های معمولی بعضی ها بدون چرخ هستن ،بعضی ها دو تا ...

فدات عزیزم خوب اگه یک پارو عمل کنید  با همون واکر معمولی بدون چرخ میتونید راحت حرکت کنید ...چون این واکر چرخ داری که من دارم و عکسشو فرستادم  ...به دست ها فشار مییاد کتف وو شانه فشار مییاددو ممکنه اذیت بشید ..یا واکر ساده چرخ دار باید بخرید بلاخره قبلش که میرید برای خرید امتحان کنید ببینید با کدوم راحت تر هستید

2731
اخه دوست قشنگم ۴ ماه قبل پام شکست تازه مچ پام بهتر شدهه 😢یکم زمان بگذرهه اواخر امسال انشالله عمل می ...

سلام عزیزم من رفتم  دکتر  دکتر گفت استخون جوش خورده گفت دیگه با عصا برم  تا ۱ ماه و بعدش بدون عصا  و ۳ ماه دیگه برم پیشش

سلام عزیزم من رفتم  دکتر  دکتر گفت استخون جوش خورده گفت دیگه با عصا برم  تا ۱ ماه و ب ...

مبارکت باشن 

الان حالت چطوره؟

با دو عصا راحت راه میری؟

منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺
مبارکت باشن  الان حالت چطوره؟ با دو عصا راحت راه میری؟

عزیزم دکتر گفت تقریبا جوش خورده با دو عصا هم میتونم راه برم ولی چون من واکر چرخدار دارم کارم راحت تره تقریبا یک ماه دیگه مراقبت میخوادنباید روی پام هنوز فشار بیارم برای ایستادن وراه رفتن تا ۳ ماه بریس باید ببیندم و۳ ماه که شد با ی عکس دیگه برم دیدن اقای دکتر ببینم چی

2740
عزیزم دکتر گفت تقریبا جوش خورده با دو عصا هم میتونم راه برم ولی چون من واکر چرخدار دارم کارم راحت تر ...

من متوجه نشدم بعد چندماه کلا میشه عصا گذاشت کنار

منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺
یک ماه عزیزم ولی تا ۳ماه دیگه که خوب جوش بخوره باید احتیاط کنم

الان شما یک ماهه عمل کردید؟ 

ڪسی باش ڪہ هیچڪس•فکرشو نمیڪرد بتونے باشی😌✨کاش برسه روزی ک تو امضام بنویسم در پیکر من دو قلب دارد ضربان...❤️💙میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات کوچیک کنی دوستم 🙂🫂
عزیز چند ماه گذشت بدون عصا تونستی راه بری؟

بستگی ب پاهات داره من عمل قبلم دو هفته بعد بدون عصا راه رفتم اینکه پاهام سه هفته گذشته نتونستم راه برم هنوز متاسفانه

ڪسی باش ڪہ هیچڪس•فکرشو نمیڪرد بتونے باشی😌✨کاش برسه روزی ک تو امضام بنویسم در پیکر من دو قلب دارد ضربان...❤️💙میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات کوچیک کنی دوستم 🙂🫂
😢😢😢من اصلا اینقدر پول ندارم خیلیه که

گلم عملش رایگانه با بیمه تامین اجتماعی تویی بیمارستان دولتی من تویی بیمارستان میلاد عمل کردم فقد پول پلاتین دادم ک شد ۵ میلیون

ببخش عزیزم میپرسم پاها که نیاید رو زمین گذاشت چطور براتون لگن میزارن ؟.من با این قسمتش مشکل دارم🤦‍♀ ...

ن گلم نیازی ب لگن نیس حتی روز عملت هم با عصا میتونی راه بری و دستشویی فرهنگی بری 

2706