2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم عاشقه تغییر دادنه دکوراسیونه خونست خییییلیم سلیقش عالیه . هرچنوقن یه بار وسایلو جابه جا میکنه . میگه زندگی از یه نواختی در بیاد ادم روحیش عوص شه. درو دیوارو رنگ میزنه وسیله هارو جا به جا میکنه گلی گلدونه مصنوعی چیزی میخره .

2728

فقط ی مدل میتونم بچینم . دوس دهرم سالی دو بار تغییر بدم ولی نمیشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

من کلا زیاد دکوری جات دوست ندارم. الان هم بیشتر سبک مینیوماستی رایجه

یعنی کمترین وسایل

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2738

من که هیییچ وسیله تزیینی نخریدم

بوفه و... اصلا نخریدم دو تا شمع دونی کوچیک واسه رو میز تلوزیون و یه تابلو (فقط یه تابلو ) رو دیوار 

از خونه کوچیک شلوغ متنفرم 

مخصوصا بوفه هایی که به زور میچپونن تو خونه تا کریستالهاشونو نمایش بدن

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
وای من اساسا با آشپزخونه مشکل دارم.زیر بنامون به ۵۰ مترم نمیرسه

🤤😲

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
شوهرم عاشقه تغییر دادنه دکوراسیونه خونست خییییلیم سلیقش عالیه . هرچنوقن یه بار وسایلو جابه جا میکنه ...

افرين

خب وسايل تزييني كه زيادن ،من دوست دارم بدونم چي بخرم و چه جوري بچينم

هر كس مرا برنجاند خدا را رنجانده است  
من خونم خيلي كوچيكه واقعا از اين همه سادگيش خسته شدم

یه خونه ساکن بودم۵۰متر مبلمان داشتم راحت چیده بودم.الان خونم۱۵۰متره مشکل دارم برای خرید مبل نمیدونم چرا فک میکنم تنگ میشه

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706