2737
2739
عنوان

شوهر بداخلاقم رو عاشق خودم کردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 21822 بازدید | 239 پست

مرحله ی بعد

من شوهرمو با سکوت روانی کردم....

خسته شدم ار بس بهش گفتم بهم محبت کن بهم خوبی کن برام کم نذار...

بابا شخصیتم له شد...برای همین دیگه وقتی ازش بدی میدیدم فقط سکوت ....البته نه اینکه شورش دربیاد تا اخلاقشو اصلاح میکرد زود به عنوان پاداش مهربون و شاد میشدم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

❤❤زنه خوب و دانا همیشه خوبی میکنه تا وقتی محبتشو از شوهرش دریغ کرد شوهره جای خالیشو بفهمه و اون شروع کنه پارو زدن...❤❤

با سکوت خیلی به شخصیتم جلا دادم....

یه وقتایی خوب حرکتش توهین بود...یعنی اصلا بحث حیثیتی بود....اونو قهر میکردم اساسی...حتی تو چشاش نگاه نمیکردم...وااای اون داد میزد به من نگاه کن به من نگاه کن...اما رازه کارم این بود که وقتی اون لحظه معذرت میخواست و کوتاه می اومد من همه ی خواسته های مربوط به اون موضوع رو میگفتم و دلایلمو می اوردم و اونم می پذیرفت....و در جا آشتی میکردم...یعنی اون توهین اولیه رو از ذهنم پاک میکردم....

نشده تا حالا بگم اهااااا یادته اون روز هم به من این حرف رو زدی؟

مهم::: ❤❤بزرگترین دلیل موفقیتم خونسردیم بود....ادامه ندادن بحث تو زمان عصبانیت اون .....هیچ وقت باهاش دهن به دهن نشدم اما تا شرایطش میشد و میدیدم پذیرای حرفامه انتقادای سازنده و بزرگی ازش میکردم....یه انتقادایی که در زمانای دیگه شاید محکم میزد تو دهنم...هههه

2740
دقیقا من تمام این کارا برعکس میکنم دارم گند میزنم یا شمام اینجورید

من نیز 

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

اینم بگم هیچ وقت از خونواده ش بدی نگفتم حتی با اینکه برادر شوهرم اعصابمو خورد کرده بوده و ....باز تو شرایطش که میشد حرفامو میزدم و نارضایتیمو میرسوندم....

🎀🎀زبون درازی ممنوع....اشک و گریه سر هر چیزی ممنوع.....طوری که الان وقتی گریه میکنم التماسم میکنه گریه نکنم....چون نذاشتم لوث بشه....🎀🎀

من غرمیزنم خیلی 🙄

من و شوهرم اصلا دعوامون نميشه

بحث كردني هم انقدر چرت و پرت به هم ميگيم و ميخنديم كه تبديل به جوك ميشه

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!

منم به این نتیجه رسیدم به همسر باید تا حد متعادل ابراز علاقه کرد کم نها ولی زیادم نباید بشه چون حالت تکرار و عادی میگیره مثل حرفای عادی روزمره زیاد نباید گفته شه وگرنه ارزشون در همون حد میشه موقعت ابراز علاقه و قربون صدقه و دفعاتشون مهمه

من زیاد ابراز علاقه میکنم اون دیگه نمیگه نکه نخواد چون انگار من جای اونم ابراز علاقه کردم واقعا اینطوره

2706