2733
2739
عنوان

شوهر بداخلاقم رو عاشق خودم کردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 21821 بازدید | 239 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم ۳ ساله قول میده اخلاقاشو درست کنه

دیگه دروغ نگه

مخفی کاری نکنه

پول ازم قایم نکنه

بهم پول بده

اما فقط منتظر موقعیته بره دنبال کاراش دوباره

و قول هاش همش دروغه ،به شدت آدم دروغگویی هم هست حالا باید چکارکنم؟

2728
من شوهرم ۳ ساله قول میده اخلاقاشو درست کنه دیگه دروغ نگه مخفی کاری نکنی پول ازم قایم نکنه بهم پو ...

بنظر من، یه مدت وقت بذار و روی خودت کارکن. که کاملا قوی بشی. همین کارهایی که این تاپیک گفته رو بکن. درکنارش، کتاب شفای زندگی رو بخون. و رو عزت نفست کار کن. و بی خیال رفتارهای همسرت باش. اصلا انگار نه انگار. سخته ها. ولی باید بتونی. حواست رو پرت کن و به کاراش فکر نکن. مثلا با خودت عهد کن که سه ماه، حالا کمتر یا بیشتر، اصلا کاری به کارای اشتباهش ندارم. 

بعد که این دوره رو گذروندی، خیلی جدی ولی با آرامش، براش فرصت تعیین کن. هرچقدر که خودت میدونی. بگو بهت انقدر وقت میدم که فلان رفتارت رو اصلاح کنی. در غیر اینصورت من یه تصمیم جدی میگیرم.

البته من که میگم وقتی تغییر کنی، حتما ایشون هم تغییر می‌کنه. و اصلا به فرصت دادن و ... هم نمی‌رسه.

ولی اگه درست نشد و  اگه این مسأله واقعا داره آزارت میده، اون موقع براش یه تصمیم جدی بگیر. 

بنظر من، یه مدت وقت بذار و روی خودت کارکن. که کاملا قوی بشی. همین کارهایی که این تاپیک گفته رو بکن. ...

حدود یک هفته همین کارو کردم ،اصلا به کاراش و دروغاش و پنهون کاریاش محل نمیدادم

هیچ کاری به کارش نداشتم

بعد برگشته میگه دیدی این یه هفته چقد آرامش داریم چقد خوبه همیشه اینجوری باش به من گیر نده😐

بعد ساعت هایه نیومدنش بیشتر شد دروغاش بیشتر شد

حدود یک هفته همین کارو کردم ،اصلا به کاراش و دروغاش و پنهون کاریاش محل نمیدادم هیچ کاری به کارش ندا ...

خب عزیزم یک هفته که فایده نداره. 

ادامه بده. دوسه ماه. بعد نه اینکه از زیر حرص بخوری. تو این مدت رو آرامش خودت کار کن. 

اگه واقعا میخوای تاثیر ببینی ، اینایی که گفتم رو با صبر و حوصله انجام بده. اگه میخوای یک شبه حل بشه، من حقیقتا نمی‌دونم.😊

2740
پیشش بخوابم بهش نزدیک شم تو این مدت ،یا ازش دوری کنم؟

اصلا جدا از شوهرت نخواب. 

دوستش داشته باش. بدی داره. ولی خوبی هم داره.

مگه ماها بدی نداریم هیچکدوم؟ والا همه مون سراپا عیبیم.

وقتی بهت قول داده، یعنی شما براش مهمی. اگه مهم نبودی، می‌گفت همینه که هست.

حالا طفلک نمیتونه سر قولش وایسه، باید کمکش کنی.

محبت بکن بهش. ولی حواست باشه زیاده روی هم نکنی. خوشرو باش. لبخند بزن. اگه حس کردی واقعا دوسش داری، ببوسش. ولی مدام کنارش نباش. خودتو سرگرم کن. میدونی چی میگم؟ تو قیافه نباش. مهربون و آروم. ولی بدون چسبیدن و اعتراض و ...

عزیزم من خودم اینو انجام دادم و نتیجه گرفتم. وقتی که زندگیم داشت از هم میپاشید. دیدم خیلی از خانوم ...

عزیزم میخام بهم مشاوره بدی واقعا بریدم دیگه سعی میکنم خوب شیم با شوهرم ولی هردفعه گند میزنه توش حرف نمیزنه شوخخی نمیکنه برای رابطه همیشه من میرم جلو اونم خیلی زود تموم میکگه به یک دیقه نمیرسه کلا تو زنگی ما از اول صمیمیت نبوده هرکاری میکنم درست کنم رابطمونو نمیشه باز یه کاری میکنه دلمو میشکنه فحشای بد میده همه چی باب میله اونه ولی بازم ادم بده من میشم واقعا خسته شدم دیگه مثلا دیروز بخاطر اینکه من گفتم میخام تلگرام نصب کنم همه دارن میخام منم داشته باشم میگه اگه وجودشو داری نصب کن  میگم یه دلیل بیار که نصب نکنم میگه شب که بیام خونه دلیلو نشونت میدم همش تهدید همش تهدید شبم که اومد یکی زد تو صورتم فقط فحش میداد تو سگی باید صدای سگ بدی خیلی فحشای دیگه تورو خدا کمکم کن 

عزیزم میخام بهم مشاوره بدی واقعا بریدم دیگه سعی میکنم خوب شیم با شوهرم ولی هردفعه گند میزنه توش حرف ...

عزیزم. متاسفم واقعا. تو خانومی و شنیدن این حرف ها و دیدن این رفتار در شأن تو نیست. 😔

بهم بگو میخوای ادامه بدی و درستش کنی یا میخوای تمومش کنی؟ 

عزیزم. متاسفم واقعا. تو خانومی و شنیدن این حرف ها و دیدن این رفتار در شأن تو نیست. 😔 بهم بگو میخوا ...

اگگگگه بتونم میخوام درست کنم چون دختر دو ساله دارم نمیخوام مثل خودم بی مادر، بزرگ شه

2706