2737
2739
عنوان

میشه بیاین خانوما

211 بازدید | 21 پست

سلام دیروز صبح که همسرم از سرکار اومد خسته بود خوابید منم اتفاقی گوشیشو برداشتم دیدم دختر خالش پیام داده .. دیشب خوابتو دیدم خواب دیدم اومدین اینجا ... دیروز که شیفت بود ۳بارم زنگ زده شوهرم ج نداده منم ناراحت شدم به دخترخالش پیام دادم که کاری داشته که ۳بارزنگ زده به شوهرم .اونم گفت اره وفلان کار... منم گفتم که شوهرم حواسش نبود فقط وقتی پیامتو دید یادش افتاد به من گفت بهت پیام بدم ... و بعد متن پیامشو براش فرستادم.

به نظرتون کار خوبی کردم شما بودین چ کار میکردین؟؟

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من هیچ وقت گوشی شوهرم و چک نمیکنم.کار درستی نیست.مگه به شوهرت شک داری عزیزم.؟ شاید واقعا همینجوری پیام داده و واقعا کار داسته..این درگیری های ذهنی بیشتر به خود آدم آسیب میزنه.هم روحی هم شخصیتی..مگر اینکه به عینه چیزی ببینی

بعدش فهمید ناراحت شدم پیام داد فکرکنم ناراحت شدی اره؟ 

منم ج دادم ن فقط تعجب کردم چطور خوابتو تعریف کردی ولی کارتو نگفتی 

که اونم گفت چرا قبلش کارمو گفتم ج نداد این پیامو دادم . به شوهرم گفت اصلا پیامی قبل این نداده

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *
2706