2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اهواز کلی درمان کردم نتیجه نگرفتم

ای وی اف و ای یو ای هم نتیجه نداد اصفهان انجام دادم

خودمو بستم به گرمی خوردن زیاد بعد از ای وی اف طبیعی باردار شدم

Mimikh سابق هستم،،،لطفن برای سلامت نی نیم صلوات بفرسید💓💓💓

مرکز ناباروری اول پردیس،یه دکتر هم بعد از پل کیانپارس سمت راستش دکتر ناباروریه نزدیک  دادگاه اسم دکترشو یادم نیست 

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.
2740

فقط ساااااارااااا مسیح 

کارش عالیه خودم چن نفر رو دیدم که نابارور بودن حل شد مشکلشون ابجیمم پزشکه به همه معرفی میکنه 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
دكتر پور مطرود رو خواهرم جواب گرفته ان شاء الله برا شما هم خوب باشه

سلام عزیزم، گفتید خواهرتون پیش پور مطرود نتیجه گرفته؟ منم پیش پور مطرود میرم، مشکل خواهرتون چی بود؟ یعنی میشه منم نتیجه بگیرم😑

سلام عزیزم، گفتید خواهرتون پیش پور مطرود نتیجه گرفته؟ منم پیش پور مطرود میرم، مشکل خواهرتون چی بود؟ ...

سلام

بله خدا رو شكر ايشون سقط مكرر داشتن بچه هاش نمى موندن همكارام هم ازش نتيجه گرفتن  

انشاء الله مشكل شما هم حل بشه و شادى نصيبتون بشه

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
نه عزيزم يك سال و نيم ميرفتم 

سلام دوست عزیز. ببخشید شما مشکلتون چیه؟ 

تهران کجا آی وی اف انجام دادی؟علت منفی شدن چی بود؟

من پیش دیباوند نوبت گرفتم ولی نظرم عوض شد حالا میخوام برم پیش نیکبخت

من تا الان از روش های کمک باروری استفاده نکردم.میخوام اهواز انجام بدم ولی نمیدونم مثبتهای اهواز چقدره؟؟؟؟

نه عزيزم يك سال و نيم ميرفتم 

منم دوبار ای وی اف منفی داشتم که اولیش روز 10 انتقالم لک بینی و بعدش خونریزی شد و بار دوم هم جواب از منفی شد.وقتتو ذهنتو درگیر نکن.بیا تهران.پیش دکتر سیده سهیلا عارفی .من بیمارستان بهمن رفتم پیشش ولی بیمارستان عرفان و مطب هم هست.توی سقط مکرر خیلی تبحر داره و دستش خیلی سبکه.من بار سوم و در واقع بار اول که پیشش رفتم نتیجه گرفتم و خداروشکر الان 6 ماهمه.امیدوارم به زودی مامان بشی عزیز

میشه یه صلوات واسه سلامتی نی نیهام بفرستی؟
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز