2737
2734

چکارمیکنید که شادین روحیه دارین من همش دنبال غصه ام افسردگی دارم تا ظهرمیخوابم اصلا شاد نیستم با اینکه مشکل چندانیم ندارم شما رمز موفقیتتونو بگین البته من استرسی هم هستم😢😢😢😢دلم برا بچم میسوزه

من همیشه شاد نیستم ولی اصولا سعی میکنم بیخیال باشم نسبت ب مشکلات ..و این میشه ک سرخوش میشم ..مست میشم😁

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

رمز من بیخیالیه 😁😁😁😁بخدا  حتی با این وعض اقتصادی خیلی ب اینده خوش بینم استرسم میکشم ولی بجاش 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که مجردم همش با دوستامم استخر و دورهمی یااینکه کلاس زبان میرم اونجا خیلی خوبه و روحیه رو شاد میکنه یا خونه ی خالم که نزدیکمونه میرم آخه اونم جوونه باهم خیلی حرف میزنیم 😊

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
2731

منم همینجوری بودم بشدت استرس داشتم و همینطور افسردگی رفتم دکتر گفت اختلال وسواس اجباری و افسردگی دارم 

یمدت درمان گیاهی کردم خداروشکر خیلی بهترم

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

و سخت ترین شرایط خودم و مجبووور میکنم شاد باشم،همون باعث میشه روحیه ام عوض شه

اول که کلی گریه میکنم تا اروم و تخلیه شم،اینجور مواقع اهنگ شاد میگوشم،پا میشم خشگل میکنم،حمام میرم،میرقصم

اشپزی یا شیرینی میپزم و...

رژ سابقم😎
2740
من براهمه چیز استرس دارم چجوری بیخیالید بگید؟شاغلیدیا نه؟کلاسی ورزشی جایی میرید؟

من تو خونه ام حامله ام هستم نمیدونم والا از وقتی یادم میاد بیخیالم....یادمه وقتی ام میشنیدم کسی پشت سرم حرف زده عین خیالم نبود😐البته اینکه مامانمم خییلی شوخ و بیخیاله هم بی تاثیر نیست 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
منم همینجوری بودم بشدت استرس داشتم و همینطور افسردگی رفتم دکتر گفت اختلال وسواس اجباری و افسردگی دار ...

درمان گیاهیت چیا بود عزیزمم؟؟

وزن شروع در تاریخ 6مهر 97.   80 کیلو. وزن الانم 77 وزن هدف 63 کیلو من میتونمممم

همیشه مشغول باش مخصوصا به کارهایی که علاقه داری

من عاشق هنرم  آشمزی و شیرینی پزی و کارهای هنری دیگه واقعا برام لذت بخشه هر وقت میبینم دارم افسرده میشم میرم سراغشون و دوباره سرحال میشم

خودت رو به خدا نزدیکتر کن. اعتمادت رو بهش بیشتر کن. وقتی احساس کنی در پناه خدایی استرست کم میشه و خیلی آروم میشی

ای گم شده در رویا     جادو کن و پیدا شو              من تشنه دیدارم     آغوش محیا شو
رمز من بیخیالیه 😁😁😁😁بخدا  حتی با این وعض اقتصادی خیلی ب اینده خوش بینم استرسم میکشم ولی بجا ...

نمیدونستم بارداری شما😍یهو بسی ذوق کردم❤️❤️❤️زنده باشه فسقل مسقلت

رژ سابقم😎
2706