2752
2734
عنوان

استفاده از آسپرین یا شیاف پروژسترون در بارداری عوارض داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 174499 بازدید | 53 پست
عزیزم پروژسترون که مشکلی نداره به طور عام برای جاباز کردن رحم و سفت شدن جای بچه استفاده میشه آسپرین هم دکترت تجویز کرده حتما استفاده کن من خواهر شوهرم همین مشکل غلظت خونو داشت و یه بچه رو به خاطر عدم تجویز آسپرین از دست داد اما دو تای دیگه رو دکتر بهش آسپرین داد سالم به دنیا اومدن فکر کنم آسپرین تو ماه آخر نباید استفاده بشه
CafeMom Tickers
سلام من تازه باردار شدم جنینم ٤٥ روزشه تو دوهفته اول بارداریم خیلی خوب بود اصلا هیچ علایم بدی نداشتم جز یکم دلدرد که عادیه ولی از اول این هفته اول لکه های قهوه ای مثل اواخر پریود داشتم بعدم خونریزی رفتم دکتر و سونو جنینم سالم بود ولی هنوز قلبش نمیزد دکترم شیلف پروژستون داده که یوقت سقط نشه ولی خونریزیم بند نمیاد دوبارم ازم لخته های بزرگ اومد خیلی نگرانم و استرس دارم با اینکه استراحت مطلق میکنم ولی بازم میترسم توروخدا اگه کسی مثل من بوده و جنینشم سالم مونده بگه دارم دق میکنم...smiley]

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قبلا یبار بارداد شدم ولی خودم نمیدونستم یک هفته پریودم عقب افتاده بود بعد خونریزی کردم فکر کردم همون پریوده ولی وسطش جنینمم اومد ولی اونموقع دکتر بقط بهم امپوا داد که خونریزیم بند بیاد همین

سلام بچه ها. من یه کم نگرانم و اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون می شم. دکتر من دکتر محسن معینیه. الان 3 سال است که تحت نظرش هستم. یک بار آی یو آی و یکبار هم آی وی اف ناموفق تو طی این سه سال داشتم. البته سال اول به من فقط دارو دادند. یکی از لوله هام هم بستست.  6 ماه پیش ایشون نرفتم تا اینکه فهمیدم بطور طبیعی باردارم. الان تو هفته نهم هستم و دیروز که برای اولین بار پیش ایشون رفتم به من آسپرین و فولیک 5 دادند به همراه شیاف پروژسترون. من یه عالمه مطلب درباره آسپرین خوندم و خیلی نگران شدم. کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه و یا تجربه ای اینچنینی داشته باشه که در نهایت منجر به تولد نوزاد سالم شده باشه؟

صبورانه در انتظار زمان بمان! هر چیز در زمان خودش رخ می دهد. باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند.
سلام بچه ها. من یه کم نگرانم و اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون می شم. دکتر من دکتر محسن معینیه. الان 3 ...

سلام ،انشاءالله مبارک باشه، اصلا نگران نباش و حتما استفاده شون کن، من هم قبلا یه سقط داشتم الان دارم آسپرین و شیاف پروژسترون استفاده میکنم، جای نگرانی نیست، این جور داروها فایده شون خیلی بیشتر از ضررشونه، پس توکل کن به خدا و اصلا هم نگران نباش

2706