2733
2734
عنوان

استفاده از آسپرین یا شیاف پروژسترون در بارداری عوارض داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 174499 بازدید | 53 پست

من تو هفته هفتمم خونریزی شدید کردم لخته خونی دکتر بهم امپول پروژسترون دادو شیاف و گفت انشاالله خونریزی قطع میشه 

منم خیلی نگران بودم ولی دکتر گفت مشکلی نیست شمام نگران نباشید انشاالله نی نی هممون به سلامت به دنیا بیاد

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مامانا، امروز رفتم دکتر بهم شیاف داده، نمیدونم استفاده کنم یا نه، هیچ مشکلی ندارم فعلا ۵ هفته باردارم، ۳ ماه پیش بی بی چک مثبت شد ولی ۳ روز بعدش پریود شدم

الان دو دلم که شیاف رو استفاده کنم یا نه؟

سلام عزیزا منم لکه بینی داشتم تو هفته 6دکترم بهم شیاف و اسبرین داد الان 2 روزه استفاده میکنم دیگه لک ...

سلام گلم بچت چیشد سالم موند؟؟؟؟منم اینجوریم 

هيچ وقت يادت نره كه اينم ميگذره!🕸   عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه81 

سلام من هفته ی ۲۸ بارداری هستم دکترم ۶ تا آمپول بتامتازون و ۱۰ عدد شیاف پروژسترون برام تجویز کرده...

چند جا تو اینترنت خوندم که استفاده از این شیاف برای جنین عوارض داره و ممکنه براش مشکل پیش بیاد...دکترم برای جلوگیری از زایمان زودرس اینارو تجویز کرده لکه بینی هم ندارم.به نظرتون شیاف هارو استفاده کنم یا نه خطرناکه؟

لطفا کمکم کنید 

سلام من هفته ی ۲۸ بارداری هستم دکترم ۶ تا آمپول بتامتازون و ۱۰ عدد شیاف پروژسترون برام تجویز کرده... ...

سلام عزيزم منم هفته هفتم هستم و دكتر از روزى كه فهميدم

شياف و آسپيرين برام نوشته و استفاده ميكنم

شما الان خوبين؟ مشكلى نداريد؟؟

𓂀