2733
2734
دیگه انجام دادی فدای سرت، فکر کنم هنوز هم وقت داری برای آزمایش

شنبه وقت دکتر دارم برم بهش بگم ببینم چی میگه

مرد که تو باشی... زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانووووووووم بودن چه کیفی دارد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دومی هم عزیزم هم آزمایش خون هم سونو آنومالی ،چرا اطلاعات غلط میدی عشقم ، حتما آزمایش خون دکتر شما صل ...

خب عزیزم من ازمایش خون انجام ندادم و فکر میکردم ک نداره اطلاعات غلطی هم ندادم چون نگفتم فقط برو سونوش رو بده گفتم ک خودم چی انجام دادم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
آزمایش خون خیلی خیلی مهم عزیزم، ریسک بزرگی کردی،  ا

چرا انقد استرس می دید به این طفلکی...منم نرفتم...خیلی ها نرفتن و میشناسم...دکتر با دکتر فرق داره، تشخیصا متفاوته... منم اولیم خوب بود دومیو گفت دوست داری فقط سونوشو برو...خصوصا اگر ازدواجتون فامیلی نیست و...اصلا نگران نباشید.

2731
چرا انقد استرس می دید به این طفلکی...منم نرفتم...خیلی ها نرفتن و میشناسم...دکتر با دکتر فرق داره، تش ...

عزیز من ایشون هیچ کدوم نرفته،فقط ان تی رفته بدون ازمایش خون،  اگر اولی رفته بود کسی نمیگفت چرا دومی نرفتی، دومی اختیاری  ،و این ریسک بزرگی ، شما هم الکی مردم راهنمایی نکن که اشکالی نداره، اگر اشکال نداشت این همه دکتر خل نبودن آزمایش غربالگری مینوشتن، حتی دکترشونم صلاح دونستن دومی برن چون اولی نرفتن 

نگران نباش عزیزم. منم نرفتم.خیلی ها رو میشناسم نرفتن...بچه هاشون خدا رو شکر سالمن همه.به تشخیص دکترت ...

دوستم یه دنیا ممنون بابت دلداریت،خدا خیرت بده خیالم راحت شد.

مرد که تو باشی... زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانووووووووم بودن چه کیفی دارد...
عزیز من ایشون هیچ کدوم نرفته،فقط ان تی رفته بدون ازمایش خون،  اگر اولی رفته بود کسی نمیگفت چرا ...

خانومی خوشبختانه ان تی و آز خون غربالگری اول رو رفتم همه چی خوب بود

ریسکم ۱ به ۵۰۰۰۰ بود و ان تی ۱/۳.دکترم گفت آنومالی بدم و آز مرحله دوم لازم نیست

خانومی خوشبختانه ان تی و آز خون غربالگری اول رو رفتم همه چی خوب بود ریسکم ۱ به ۵۰۰۰۰ بود و ان تی ۱/ ...

۱ به ۵۰۰۰

عزیز من ایشون هیچ کدوم نرفته،فقط ان تی رفته بدون ازمایش خون،  اگر اولی رفته بود کسی نمیگفت چرا ...

دوستمون نیلپر درست متوجه حرفم شدن

خانومی خوشبختانه ان تی و آز خون غربالگری اول رو رفتم همه چی خوب بود ریسکم ۱ به ۵۰۰۰۰ بود و ان تی ۱/ ...

سلام دوست عزیز، خداروشکر ، من فکر کردم فقط ان تی رفتید، شرمنده 😶😶😶😶

سلام دوست عزیز، خداروشکر ، من فکر کردم فقط ان تی رفتید، شرمنده 😶😶😶😶

دشمنت شرمنده رفیق جان

خدا رو شکر خودشون جواب شما رو دادن.شما هم اول کامل بخونید مطالبو بعد نظر بدید.90 درصد دکترا هم فکر جیبشون هستن.

2706