2737
2739
عنوان

خانوما کیا گرده نخل خوردن و باردار شدن؟😟😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 30533 بازدید | 51 پست
عزیزم خب شما حتما بارداری  دکتر رفتی حتما اگه بارداری باید شیاف استفاده کنی که خون ریزی قطع ب ...

اره امروز رفتموآز دادم دیر وقت نوبتم شد فردا جوابش میاد دعا کنید برام

الهی و ربی من لی غیرک
چه مشكلي داري كه باردار نميشي؟

تنبلی و پرولاکتین

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که دوست داره زودتر باردار بشه.

بعد از اینکه پریودتون تموم شد بمدت 3 شب زرده تخم مرغ رو بمالید به نوار بهداشتی ساده و بزارید تو شرتتون و بخوابید و صبح بردارید و خودتون رو بشورید.

تا 3 شب  این کار رو کنید رحم رو تقویت میکنه کمک میکنه زودتر باردار شید.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤
2731
جالبش اینه که پریروز بی بی زدم خط انداخت حالا موندم ببینم که وضعیتم چیه

عزیزم خب شما حتما بارداری 

دکتر رفتی

حتما اگه بارداری باید شیاف استفاده کنی که خون ریزی قطع بشه و بچه بمونه.

خاله منم تا ۳ ماه بارداری عییین پریودی خون ریزی داشت

ولی شیاف استفاده میکرد

الانم بچش ۲ سالشه ماشالله

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

سلام منم امروز از عطاری گرده نخل خرما پرسیدم کیلو 400 هزارتومن از ماه دیگه میخام بخرم هم خودم هم شوهرم بخوره بریم اقدام میگن از روز اول پری تا اخرش باید بخوری بعد بری اقدام ک خیلیا نتیجه گرفتن رحم پاک سازی گرم میکنه ب مردا هم کمک میکنه اسپرمشون تقویت بشه

خدایا لطفا ی خبر خوشحال کننده بفرس ک از شدت خوشحالی بلند جیغ بزنم 
2738
سلام عزیزم من داروی لوفا خریدم خیلی بدمزه بود فقط ی بار تونستم بخورم شما با چی میخوردی؟ چه وقت میخور ...

من از عطاری خریدم با شربت بها نارنج میخوردم. به کارتن که ده ساشه توش بود من 8 تاشو خوردم . آره خیلی بد مزه است

الهی و ربی من لی غیرک
من ۵۰گرمشو ۴۰تومن خریدم... نمیدونم چطور بخورم.. هی خدا کاش این ماه باردارشم دیگ...

سلام گلم شما با گرده نخل خرما باردار شدی؟؟

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 

منم امروز گرده نخل خریدم با عسل قاطی کردم از فردا خودمو شوهرم قراره بخوریم خدا کنه جواب بده اگه جواب داد میام میگم همزمان چه کارایی کردم چون خیلی کارا رو میخوام با هم انجام بدم

2706