2737
2734
عنوان

همدانی های عزیز

425 بازدید | 16 پست

سلام .چندتاسوال دارم .اول اینکه‌پاساژ و خیابون لوکس اینجا کجاست؟بورس مانتو و کیف باشه

سوال دومم پارچه فروشی هاش کجاست؟پارچه های خاص داشته باشن

ممنونم

میام میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای مانتو و کیف میتونی به خیابون بوعلی،پاساژ امیرکبیر،پاساژ شهرآرا،پاساژ مهستان و برج آریان و مجتمع سعیدیه مراجعه کنی

پارچه هم برای لباس میخوای؟

من مبتلا به سندروم پلویوفیلیا 🌧 ☂️و سرونوفیل 🌩⚡️هستم.😇
2728

پاساژ👈خیابان جهانما،سعیدیه،پاستور،میرزاده عشقی

پارچه فروشی👈خیابان بوعلی و یه پاساژ هست تو بازار زرگرا ولی اسمشو نمیدونم بپرسی میگن بهت

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏
پاساژ👈خیابان جهانما،سعیدیه،پاستور،میرزاده عشقی پارچه فروشی👈خیابان بوعلی و یه پاساژ هست تو بازار ز ...

خیابون بوعلی کجا پارچه فروشی داره اخه ندیدم؟

2740

مانتو کیف و کفشت رو برو تو میرزاده عشقی پاساژ دلتا طبقه دوم فروشگاه پالتاریری همه چیزش مارک و عالی اگه قیمت واست مهم نیست حتما این فروشگاه برو 

فروشگاه راسپینا تو میرزاده عشقی هم خوبه 

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

پاساژ مهستان و گلستان خیابان بوعلی

پاساژ دلتا پالتاریری عالیه لباساش

خیابان میرفندرسکی هم کلا لباسو کفش و کیفه خیابان بوعلی هم همینطور

شهر آرا بازم خیابان بوعلی

پارچه فروشی هم پاساژ الهیه تو بازار زرگرها

یه مغازه هم هست تو راسته طلافروشی ها که آقاهه فامیلیش غلامیه هم میتونی سفارش بدی هم بخری خیییلی شلوع میشه لباساشم عالیه

بعد جهان نما عالیه لباساش

پاساژ الماس و وحدت بیشتر مال آقایونه ولی کم وبیش لباسای زنونه هم داره و خشگلن

سعیدیه بالا هم هس قشنگن اونام

برج آرین تعریفشو شنیدم ولی نرفتم

پایتخت هم تو بوعلی

پاستورهم لباساش خیلی عالیه

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

آهان بهمنیان هم اکثرا مانتوهاش خوبه اونم بوعلیه

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
2706