2752
2739
عنوان

خانم تهرانی و نی نی یار محترم و سایر کاربرها لطفا تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 116 پست
بدتر از همه اینه که کاربرهای خودمون همکلام این الوات میشن

دقيقا بعضيا هم بدشون نمياد بگن بخندن فكر ميكنن فضاي مجازيه ديگه ايرادي نداره

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه از یکی از دوستان متوجه شدم عزیزم این تلاش واقعا بی فایده اس بارها شاهد همچین مشکلای اخلاقی ...

چی بگم ستاره جان بازدیدها بالا میره 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2731
بدتر از همه اینه که کاربرهای خودمون همکلام این الوات میشن

بله،،،متاسفانه بعضیا هستن که بهشون پا میدن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چی شده باززززز من عقب موندم از ماجرا

عزیزم خدا رو شکر کن شاهد هنرنمایی ترول های مجازی نبودی

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_2     @نی_نی_یار_1     ...

چرا ۴ رو صدا نزدی🤔

میخوای امیر فنی رو هم صدا کن😅

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
من صد بار به خانوم تهرانی گفتم یکی از عواملی که انقدر مزاحم تو سایت زیاد شده اینه که راحت با شماره ع ...

آره اون گزینه رو باید بردارن واقعا هرکی دلش میخاد میاد ی گندی میزنه میره ولی کو گوش شنوا بجاش تاپیکای پربازدید و داغترین و این و اون درس میکنن هشتگ مشتگ ب چ دردمون میخوره مریض جنسیارو جم کنین مگه مسئول نیستین شماهاآخه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2740

بهرحال بنظرم خودمون میتونیم کمک کنیم..من تاپیکم زدم گفتم زیرپستشون چیزی نگید حتی فحشم ندید چون خوششون میاد.بی اعتنایی کنیدو گزارش بزنید..همه باهم متحد شیم حال این کصافتای بی همه چیزو بگیریم

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ديشب سايو جون يه تاپيك زد يه رواني اومد عكس گذاشت هرچي گزارش زديم نه تاپيك تركيد نه عكسا

سالي كه من عضو شدم سايت انقدر جوش بد نبود چيشد از وقتي فرمت سايت تغيير داده شد اين بلا سرش اومد

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
بهرحال بنظرم خودمون میتونیم کمک کنیم..من تاپیکم زدم گفتم زیرپستشون چیزی نگید حتی فحشم ندید چون خوششو ...

ن رفیق اینکارو فقط بلدن تو تاپیکای بارداری و اینا انجام بدن

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤