2733
2734

من شنیدم نمایندگی هاشون دیگه ساپورت نمیکنن تاچندماه دیگه جمع میکنن پای تحریم درمیونه 

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
من هشت ماه پیش یخچال ساید ال جی و لباس شویی هشت کیلویی و تی وی چلوهشت اینج ال جی رو یه جا باهم گرفتم ...

خوب شد گرفتی هیچکس فکرشو نمیکرد این بلا سرمون بیاد😔جاریم اومد سه تا تیکه بخره از ال جی خوردیم به تحریم ها منصرف شد منم واسه مامانم میخواستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دوست شوهرم لوازم خانگی میاره میگه خارجی نیست اگرم باشه خیلی گرونه. حتی ایرانی هم نمی ارزه اینهمه پول ...

اره ادم زورش میکیره پول بده مارک ایرانی بخره فردام بندازش بره

این دیگه چه صبغه ای هست؟ البته طماع شدن فروشنده ها

اخه عزیزم شما تو یه تاپیک دیگه به یهوخانمی میگفتین طلاهات رو نفروش میره بالا. بعد میگین چرا مغازه دارا جنس نمیفروشن. والله من خودم مغازه دارم یک سوم سرمایم رفت. جنسی که میخریدم تو اردیبهشت 170 الان گیر نمیاد بیاد هم 500 میشه. اگه مردم از دلالی طلا و ارز برمیداشنن همه چی درست میشد

یه قرن عقب افتادیم دیگه قشنگ برگشتیم به چهل سال قبل

اره دوسه تاشرکت دیگه هم تاابان جمع میکنن خدابه دادمون برسه

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
ال جی خوب بود منم دارم اباسشویی هفت کیلویی اش رو مال ۷ سال پیشه و راضی ام خیلی چشم نخوره حالا 

ما داريم برا خواهرم جهاز ميخريم ال حي و سامسونگ كلا نميفروشن بجاش مارك ميديا اومده كه همون ال جي هست اسنشو عوض كرد ه اونو گرفتيم ٤تومن😰

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
2706