2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون‌برای موضوع اون خانم نفروختن طلاش درست بود بسه خسته نشدی همش یه متن از بالا رسیده بهت رو کپی میکن ...

تو حتما پول میگیری که اینجوری تهمت میزنی. واقعا بی شخصیتی ..کافر همه را به کیش خویش پندارد

تو حتما پول میگیری که اینجوری تهمت میزنی. واقعا بی شخصیتی ..کافر همه را به کیش خویش پندارد

از صبح هر کس یه حرفی میزنه شما جبهه میگیری و مدام خبر کذب از خبرگزاریهاتون میذاری اینجا کارت درست نیست ااصلا

از صبح هر کس یه حرفی میزنه شما جبهه میگیری و مدام خبر کذب از خبرگزاریهاتون میذاری اینجا کارت درست نی ...

خب کذب؟بیخیال شما اصلا در حدی نیستی که بفهمی چه خبری کذبه چه خبری نیست. یه سرچ ساده نیازه 

یه سوال 3سال پیش ال جی و سامسونک تو ایران نبود؟قبا از برجام . انقد ساده نگر نباشین  

چرابوداماتااین حدسخت نمیگرفتن 

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
قیمتش چطوره دوستان؟

من ۸ قیمت گرفتم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

تو شهر ما نمایندگی ال جی و سامسونگ تعطیل شده
مغازه دارهای دیگه هم ندارن یسری مارک ناشناخته دارن و بعضا بوش دارن که 12 تومن یه ماه پیش میخاست بفروشه نخریدم