2733
2734
عنوان

خواننده مورد علاقتون کیه

215 بازدید | 35 پست

یه ترانه که باهاش خاطره دارین وآهنگی که تازه گوش دادین بنویسین پیشنهاد دانلود هم بزارید خودم شادمهر،مهدی احمدوند،ودوست دارم

پای رفتن نیست وجان نشستن...

محسن یگانه

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قطعا آهنگ عروسيمون خاطره انگيز ترين خواهد بود

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2738

ترانه مورد علاقه خودم

چندروزه دل دیونه

میگیره همش بهونه ها

آتیشم میزنه هرشب 

جای خالیت تویه خونه

دل من هواتو داره 

دیگه طاقت نمیاره این

این دل همیشه گریون 

مثل ابرای بهاره

پای رفتن نیست وجان نشستن...

من برام فرقی نمیکنه هر اهنگی که خوشم بیاد 

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706