2737
2739

شوهرم میخاد هردوی مامانامون باشن و از شب قبل خونه ی ما بمونن ولی من اصلا دوست ندارم و نمیخام مادرشوهرم بیاد چون فکر میکنم احتیاجی نیست یه وقتایی هم میگم خوب شوهرم دوس داره مامانش باشه گناه داره من چیزی نگم یه وقتایی هم پیش خودم میگم من راحت نیستم و نمیتونم تحمل کنم حالا نمیدونم خواسته ی اون نامعقوله یا خواسته ی من . بنظرتون ازش بخام  مامانش نیاد هرچند که ناراحت بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر مادرش دست و پا داره و زبر و زرنگه چه اشكالي داره نه اينكه فقط بياد بشينه و انتظار پذيرايي داشته باشه و دخالت الكي بكنه

زهره خانمي سابق ام با عضويت سال ٩٤.از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

نوه اوناهم میشه ها....

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

بستگي به رابطه شما و مادر شوهرت داره . در هر صورت من نظرم اينه كه مادر شوهر هم اندازه مادر شما ذوق داره و دلش ميخواد باشه 

اگ رابطه خوبي دارين و اهل دخالت و حرفاي الكي نيس خب بياد 

2706