2733
2734
سلام دخترم هر چی بهش میدم پس میده الان 7ماهشه و به زور دو سه قاشق فرنی میخوره قطره اهن و مولتی ویتامینم که هیچی دهنشو باز نمیکنه البته وزنش خوبه. کسی این مشکلو داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برایت من خدا را آرزو دارم
دختر منم اصلا فرنی دوست نداره بهش سرلاک دادم جریره بادوم و لعاب برنج الان هم که سوپ و بیسکوییت و زرده تخم مرغ و ... میخوره
اگه دوست داره اذیتش نکن اگه اصرار کنی کلا از غذا زده میشه بذار یه مدت بعد دوباره امتجان کن
قطره هم اوایل خودم دهنشو باز میکردم میریختم توی دهنش اگه یکی دوروز هم بدقلقی میکرد نمیدادم الان دیگه میخوره
زیاد بهش سخت نگیر
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

http://ninilebas.ir

سلام دوستای عزیز
لباس بچگونه با کیفیت خوب وقیمت مناسب
زیر قیمت بازار
خرید بالای 50 هزار تومان ارسال رایگان در تهران
زیر 50 هزار تومان نصف هزینه ارسال با خودم

http://ninilebas.ir
28 بهمن ماه92/زندگی شیرین ما/با اومدن دونه ی بهشتیمون ×ریحانه ی مامان×رنگ و بوی بهار گرفت...خدایا برای رحمتت ممنونم
2731
دختر منم 7 ماهشه .. فرنی 3 هفته خورد و دیگه نخورد ..

حریره هم 3 هفته ..

بهش سوپ میدم
با گوشت گوسفند ،،خیلی دوست داره .. بیسکوبیت مادر .. سیب، موز ...آب هویج

قطره آهن بایییییییید بخوره و بزززززور میدم

مولتی ویتامین هم براش شعر میخونم و حواسشو پرت میکنم و اونم باید بخوره ...
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2738
قطره رو حتما بده.پسر من اولا همش عق میزد بخوابونش باهاش یکم بازی کن سریع بربز تو حلقش.یه ماه بدی دیگه عادت میکنه.الان خودش میشینه همینطوری نشسته میدم همشم میخوره.بعدش بهش یه میه ای آب میوه ای چیزی بده که هم طعم دهنش بره هم خوشش بیاد از قطره خوردن.مولتیشو میتونی بریزی تو آبمیوه.ولی آهن رو نریز طعم خوراکو عوض میکنه زده میشه.
یه غذا رو برای نوزاد باید 10روز هر روز 1-2وعده بدی تا به طعمش عادت کنه.سعی کن بفهمی چی دوست داره.اگر شیرینی دوست داره یکم سیب رنده کن توش.یا خرما یت یکم شکر.اگه شیر خشک میتونی یه پیمونه بریز توش.از میوه هایی که دوسن واره بده.کدو حلوایی رنده کن توش یا هویج.نگران نباش.بهش فشار نیتر هر وعده دادی دیدی نمیخوره بزار 2-3ساعت بعد.باهاش قباش بازی کن چند تا اسباب بازی بیار نمایش اجرا کن.بزار خودش به موقع میخوره.کم کم هم متوجه میشی چی دکست داره.
یه غذا رو برای نوزاد باید 10روز هر روز 1-2وعده بدی تا به طعمش عادت کنه.سعی کن بفهمی چی دوست داره.اگر شیرینی دوست داره یکم سیب رنده کن توش.یا خرما یت یکم شکر.اگه شیر خشک میتونی یه پیمونه بریز توش.از میوه هایی که دوسن واره بده.کدو حلوایی رنده کن توش یا هویج.نگران نباش.بهش فشار نیتر هر وعده دادی دیدی نمیخوره بزار 2-3ساعت بعد.باهاش قباش بازی کن چند تا اسباب بازی بیار نمایش اجرا کن.بزار خودش به موقع میخوره.کم کم هم متوجه میشی چی دکست داره.