2737
2739
عنوان

لكه بيني هفته ١٢

63 بازدید | 14 پست

سلام كسي هست كه لكه بيني داشته بوده باشه تو بارداريش من با اينكه استراحتم نزديك سه چهار هفته اما هنوز تا يكم راه ميرم ميفتم به لكه بيني چه كنم

خدایا شکرت بابت زیبا ترین هدیه ای که بمن دادی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم مراعات کن تا وضعت نرمال بشه .لکه بینی شوخی بردار نیس .مواظب خودت باش .ب سلامت نی نیت فکر کن حاضری براش هر کاری بکنی.من ک با لکه بینی فعالیتم داشتم .خب سقط شد.خودت هوای خودتو داشته باش

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
2740
اصلا نميدونم بچه خوبه يانه عصري نوبت سونو دارم برم ببينم اصلا زنده هست

تا ۲۰ هفته باید استراحت کنین از اولش لک بینی داشتین؟

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید

نه هفته ٨يكم زياد كار داشتم نميدونم مال اون بود يا چي يهو اب و خون زياد ازم رفت بعد افتادم به لكه بيني البته دكتر اورژانس معاينه كرد دهانه رحم رو گفتن اگر زياد شد بيا

خدایا شکرت بابت زیبا ترین هدیه ای که بمن دادی
اره شياف رو ميذارم خيلي اثري نداشت اسپرينم ميخورم بشرط خوابيدن لكه بينيم كم ميشه تا از جام پاشم شروع ...

خب شما باید استراحت مطلق شی....علت لک بینی رو دکتر نگفته!!!

من تو هفته ۱۰ با لک بینی سقط شد تو رو خدا نگو نمیتونم رعایت کن

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
2706