2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم فقط حتما واسم بفرست شمارشو اگ تونستی پیدا کنی ب خدا بدجوری ب مشکل خوردیم

دوستم گفت فردا میفرسته حتما فردا شب بهم پیام بده جند نفر دیگه ام ازم پرسیدن احتمالا تاپیک بزنم ادرسشو بذارم تا فردا میرسونم دستت ادرسو نگران نباش عزیزم

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
دوستم گفت فردا میفرسته حتما فردا شب بهم پیام بده جند نفر دیگه ام ازم پرسیدن احتمالا تاپیک بزنم ادرسش ...

خیلی ممنون❤❤❤عزیزم ب نظرت تلفنیم جواب میده؟؟؟چون راهم دوره واس همین میپرسم

واینکه شما از آشناهاتون کسی پیشش رفته؟ میشه بهش اعتماد کرد؟چون واس مشکل ما پول زیادی میخان هرجا زنگ زدم ۳۰۰..۴۰۰ خاستن میخام بدونم قابل اعتماده یا ن

دوستم گفت فردا میفرسته حتما فردا شب بهم پیام بده جند نفر دیگه ام ازم پرسیدن احتمالا تاپیک بزنم ادرسش ...

ببخشيد عزيزم ميشه درخاست دوستي منو قبول كنيد؟

راجب قافله باشي سوال داشتم

ميشه اگه اطلاعاتي درباره باطل كردن سحر و جادو داريد در اختيارم بذاريد؟
2738

توروخدا ب من ادرسشو میدی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295
خیلی ممنون❤❤❤عزیزم ب نظرت تلفنیم جواب میده؟؟؟چون راهم دوره واس همین میپرسم  واینکه شما از آشنا ...

منم شماره یه نفرودارم توهمین نی نی سایت یکی بهم دادوتعریف میکردازش

توروخدا ب من ادرسشو میدی

قزوینی شما؟

طرف سبزه‌میدون بری بپرسی ادرسشو میدن 

تلفنی جواب نمیده من شمارشو الان ندارم از استارتر بگیر یادمه پیدا کرده بود شمارشو 

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
از چند نفر دیگ پرسیدیم گفتن دعای سنگین دارین ولی بهشون اعتماد نداشتیم ولی تعریف قافله باشی زیاد شنی ...

شما مشکلتون حل شد؟ پیدا کردید کسیووو؟؟ من به شدت به مشکل خوردم اما نمیدونم کی قابل اعتماده

2706