2733
2739
عنوان

روغن کرچک و زایمان

150 بازدید | 18 پست

سلام خانوما کسی تجربه استفاده روغن کرچک رو برای القای دردای زایمان استفاده کرده ؟ لطفا اگر کسی بوده بگه از تجربه ش استفاده کنیم . من گرفتم اما هنوز نخوردم 

خیلی چندش آوره قرصشو میگرفتی،اگه زایمان اولته چون پروسه زایمان طول میکشه کمک میکنه قبل از اون شکمت تخلیه بشه،اما زایمان های بعدی چون پوسش سریعتره اسحال و زایمان باهم میشن که خیلی افتضاحه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی چندش آوره قرصشو میگرفتی،اگه زایمان اولته چون پروسه زایمان طول میکشه کمک میکنه قبل از اون شکمت ت ...

اها. میخواستم بدونم غیر از پروسه ش روی شروع درد هم تاثیر داره یا نه

ااا چطور ؟ نگفت برای چی نباید خوردش؟

گفت فقط دردت زیاد میشه و شکمت زیاد کار میکنه الکی اذیت میشی ولی تاثیری تو زمان زایمان نداره 

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍
2740
اها. میخواستم بدونم غیر از پروسه ش روی شروع درد هم تاثیر داره یا نه

نه تا دردات شروع نشده نخور،چون ممکنه کمکی نکنه فقط خودت اذیت بشی،برای شروع درد من دکترم معاینه عمقی کرد و با انگشت دهانه رحممو یکم باز کرد،شنیدم نزدیکیو و ارگاسم هم تاثیر داره

نه تا دردات شروع نشده نخور،چون ممکنه کمکی نکنه فقط خودت اذیت بشی،برای شروع درد من دکترم معاینه عمقی ...

چه جااالب . دکتر من که معاینه نمی کنه حتی برای لگن هم گفت وقتی اومدی بیمارستان اونجا چک می شه