2733
2739
عنوان

مذهبی ها و غیرمذهبی ها همه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 64 پست

نیت کردی اسم ائمه بذاری حتما بذار

ان شا الله که سالم و صالح و نامدار باشه

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید شما مذهبی هستید؟

ببین گلم من مذهبیم ولی اسم دخترم ایرانیه پسرم داشتم قرار بود اسمش آتیلا باشه شاید خیلیا هم نپسندن این اسما نظر شخصیمه ولی علی واقعا اسم قشنگیه دوس داری حتمااااا بزار

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
عزیزم بذار ایلیا به معنی علی تازه به پریا میاد مسیحیابه علی میگن ایلیا

همسرم ایلیا دوس نداره و بعدم میگه چون از دلت علی گذشته علی داشته باشه...

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2740
حتی برا ی بچه سه چهار ساله تو نسل الان؟

اسم علی یکی از زیباترین اسم های پسرونس

واقعا عالی و زیبا و پر از انرژی مثبته

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
حتی برا ی بچه سه چهار ساله تو نسل الان؟

من اسم پسرام حسین و مجتبی است

هرکس به دل و فرهنگ خودش اسم میذاره جیگر

من هرجا بچه هامو صدا میزنم کیف میکنم

افتخار میکنم

ولی خوب سلیقه ها متفاوته و این اصلا بد نیست

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

اتفاقا به نظرم علیرضا سنگین تره، ربطی هم به مذهبی بودن و نبودن نداره یا اینکه بعضیا میگن عربی و این حرفا خب عربی باشه اسم اسم مهم اینه ک محتواو معنی داشته باشه چطور بعضیا فارس هستن اسم ترکی و کردی میذارن همین ک اسم عربی باشه بد میشه؟! بنظرم هر چی ک خودت دوست داری بذار به کسی هم ربطی نداره درضمن بچه زاییدی شعر و غزل نزاییدی ک بخوای هم وزن و قافیه باشن😅😅😅بنظرم که علی عالیه❤ولی بازم میگم هرچی ک خودت دوست داری

💔

ببخشید من هی تاکید میکنم رو این موضوع...اونایی که میپسندن بگن مذهبی هستن یا نه.میخوام ببینم تو ی قشر خاص طرفدا  داره؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤