2733
2739
عنوان

داغون شدم دیروز تو هفده هفته بچم تو شکمم از دست دادم دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 717 بازدید | 42 پست
قرص گذاشتن خیلی درد بدی داشتم خیلی سه مرتبه قرص گذاشتن تو فاصله شش ساعت ، خدایا دارم می‌نویسم کریم ب ...

الهی بمیرم ایشالا خودش کمکت کنه

بچه اولت بود؟

چاقی خرررر است😂

تقصیر تو نبوده اصلا. شاید خونرسانی به جنینت مشکل داشته ، یعنی قرص گذاشتی هنوز دفع نشده؟؟ 

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین حتمن برو از نظر انعقادی و لوپوس بررسی شو ازمایش بده اگه این طور بود تو حاملگی بعدی امپول و اسپرین باید بخوری

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2731
دفع شد بچم تو شکمم نیست دیگه چطور با این شرایط کنار بیام 

عزیزم خیلی سخته من ۸ هفتم بود سقط کردم دو شال گذشته هنوزم لباس بچه میبینم گریه ام میگیره

ولی انشالله بارداری بعدی، خیلی از خانما بارداری ناموفق داشتن 

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

خبلی درد نداشت؟؟؟

دفع شدش همش میاد جلوی چشم کاش ندیده بودم بچه ها ببخشید من برم نمیتونم سرم درد گرفت ، تو رو خدا کسی اگر می‌دونه بگه چطور مشکلمو بفهمم بعد سقط چیکار کنم سه هفته تو شکمم مرده بود نکنه مشکل دار بشم و نتونم دوباره حامله بشم البته دیگه فکر نکنم بتونم به حاملگی فکر کنم ، خدایا هیچ کسو‌ با بچش امتحان نکن 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
2738

مثل منکه  ۲۷ هفته  کیسه ابم پاره شد وبچه زنده بود وبعدش پرکشی خودتو ناراحت نکن بازم خدا بهت فرشته کوچولوی ناز میده

خیلی سخته خدایا کسیو اینطور امتحان نکن 

عزیزم خیلی متاسفم

درکت می کنم منم تقریبا مشابه شما برام پیش اومد تو 16 هفته 

خیلی حالم بده - شما الان که چند ماه گذشته روحیت بهتر شده؟

علتشو چی گفتن بهت؟

حالا نمیدونم بعد سقط چیکار باید بکنم زیر نظر پزشک باشم چیکار کنم دارم گیج میشم سر دردم خیلی 

برو ازمایشهای سقط مکرر بده، ایمنی و انعقادی، حتما، تو تهران عارفی و طرازی تو زمینه سقط مکرر کار میکنن و ازمایش برات مینویسن

حتما ازمایش بده بعد دوباره اقدام کن، شاید نیاز باشه از چند ماه قبل بارداری آ اس آ بخوری، یا شایذ نیازه ایمنی بدنت بیاد پایین، همه ی اینا ازمایش دارن، اینا رو انجام بده حتما، ازمایشگاه هم نیلو برو جوابهاش معتبرن