2737
2734
عنوان

جا به جایی پرم در کلاس اول

1171 بازدید | 47 پست

سلام..امسال پسرم به کلاس اول رفت.تو مدرسشون 5 الی 6 تا کلاس اولن .که پسر من تو کلاس بهترین معلمه.البته یک معلم خوب دیگه هم هست تومدرسشون.ماجرا از این جاشروع شد که پسر من بعد از چند روز شاهد یه رفتارایی ازش بودم.اینکه عصبی شده و دو روز نهار نخورد بعد از دو روز تازه بهم گفت که یک پسری هست که همش اذیتش میکنه و گفت محگم تو گوشش زده همشم مسخره ش میکنه و کلا معلوم میشه استرس داره الان کاردستی درست کرده میترسه اون مسخره اش بکنه البته دوست صمیمی پارسالش بوده اما متاسفانه من و پدرش به این موضوع دقت نکردیم .و الان پشیمونیم که تو کلاس همدیگه هستن.به نظرتون کلاسشو عوض کنم.؟اخه میترسم روح و روان بچم اسیب بیبینه.حروف الفبا رو که همه یاد میگیرن اما میترسم بچم با اعتماد به نفس پایین رو برو شه.معلم خودش سابقه زیاد تدریس داره و همه تعریفش میکنن.معلم کلاس دیگه سابقه خیلی کتری داره اما مهربونه و همه دوسش دارن.به نظرتون بچمو به خاطر این همه ناراحتی جا به جا کنم یا نه معلم کلاسش رو از دست ندم؟ تو رو خدا اگه تجربه دارین بگبن ممنون میشم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما حضورا تا مدرسه برو یا به اون بچه تذکر بده که در صورت تکرار این کار زشتش طور دیگه ای باهاش برخورد میکنی

یا به کادر مدرسه بگو که بهش تذکر بدن 

دوقلوهایزیبایمادر (دخمل های خوجلم) ... منتظرتونم 💓
2728

هرکلاسی بزاری ممکن یک سری اتفاقات بیافته 

اما نکته جالبی ذکرکردید پسرمنم کلاس اول هستن خیلی اخلاقش عوض شده اتفاقا ایشونهم بایکی که توپارک دوست بودن باهم تویک کلاس هستن میدونم اذیتش میکنه 

مثلا اون اقاپسره تعریف ازمدرسه داشتن اسم یکی ازدوستهاش که یک سال ندیدتش گفته گفت وقتی مهدیاردیدم خوشحال شدم پسرم اومدتوخونه بهم گفت بنیامین اینطوری گفته 

حالا دیشب خودش تعریف ازمعلم داشتن گفت وقتی مهدیاردیدم تومدرسه خوشحال شدم 

منم حس میکنم اذیت میشه باکارهای اون پسر توکلاس چون چندتاحرف دیگه هم زده به پسرم بهم گفت خیلییییی ناراحت شدم 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
حتما حضورا تا مدرسه برو یا به اون بچه تذکر بده که در صورت تکرار این کار زشتش طور دیگه ای باهاش برخور ...

برخورد مستقیم اولیا با بچه های دیگران بسیار کار نادرستی هست.هر مشکلی را باید با مسئولین مدرسه در میان گذاشت

وطنم ای شکوه پابرجا  زخمی سربلند دورانها

فکرنکنم کار درستی باشه کلاس عوض کردن چون بلاخره زنگای تفریح میبینن همو.هم به اون پسر هشدار بده.هم اعتماد به نفس بچتو ببر بالا که حرفای بقیه مهم نباشه براش..عزیزم بهتره خودش از خودش دفاع کردنو یاد بگیره

حتما حضورا تا مدرسه برو یا به اون بچه تذکر بده که در صورت تکرار این کار زشتش طور دیگه ای باهاش برخور ...

منم همین کارکردم نمیدونم درست هست یا نه 

چون پسرم شیطون امااصلاااا اذیت کن وبی ادب و.. نیست کسی کاری باهاش کنه نمیتونه بزنه یاووو احساس میکنم می ریزه توخودش 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

هدف از مدرسه رفتن بچه ها فارغ از اموزش دروس یادگرفتن رفتار اجتماعی و برخورد با بچه های دیگه س. پسر شما هم باید از الان و البته ارام ارام تعامل با دیگران رو یاد بگیره.لینکه اگر کسی اذیتش کرد چه جوری رفتار کنه و ... جابجا کردن کلاس فقط صورت مشکل رو پاک میکنه و اصلا درست نیست

وطنم ای شکوه پابرجا  زخمی سربلند دورانها

بچتون باید یاد بگیره مبارزه کنه.وگرنه کلاس عوض کردن میشه فرار.از این به بعد هر مشکلی پیش بیاد میگه کلاسمو عوض کن.بهش بگو که آدمهای ضعیف اینجوری هستن.اون چون میبینه تو ازش موفق تری تو رو اذیت میکنه.میخواد اینجوری خودش قدرت پیدا کنه.این بار اگه اذیتت کرد باهاش برخورد کن

ممنون مامانای عزیزم ممنون که وقت گذاشتین و خوندین .اخه پارسال دوست صمیمیش بود اما متاسفانه اون پسر بسیار اجتماعیه و پسرم یه جوری انگار بهش وابستست .ما اول فک میکردیم دچار اسیب میشه اگه از هم جدا شن اما الان میبینم معلم خوب فایده نداره بچم سر کلاس همش باید مواظب باشه که تایید اون بگیره

2706