2737
2734
منم لخاطر مامانم جوابش ندادن .حالا التماس خانم کردن که بره میش مامانم ورفته  حالا خواهر بزرگه ...

همتون ی جورایی مقصرید، اونا شروعش کردن شما داری کشش میدی، به خاطر مادرتون برید بیمارستان و بی توجه باشید ب اونا، فقط در حد سلام و اینا، مادرتون چ گناهی گرده!

تا اینجا که خووندم عزیزم.خواهرات بی منطق هستن حرف حرف خودشونه.

خواهر بزرگه هم پشتشه میگه اون کاراشو کرده بخاطرش منو از خونش بیرون کرده حالا قبلن دشمن خونی بودن ها یه فحش های زشتی به خواهر اولیم داده که اصلا ادم شرمش میشه بعد الان خواهر اولیه باهاش جور سده ودور منو خط کشیده بخاطرش با من دعوا میکنه 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همتون ی جورایی مقصرید، اونا شروعش کردن شما داری کشش میدی، به خاطر مادرتون برید بیمارستان و بی توجه ب ...

من نمیخوام یه ثانیه ریخت خواهر دومی رو ببینم از این میسوزم که خواهر اولی پشتشه 

عزیزم اره مقصر شمایی

خواهر دومتون که یک شبه انقدر بی ادب و وقیح نشده قطعا  قبلا هم شما شاهد رفتارهای مشابه بودی ازش

خواهر اولتونم یک شبه انقدر بی تدبیر و طرفدار وقاحت دومی نشده

شما باهم بزرگ شدین شناخت داشتی از  نوع برخورداشون 

پس واقعا خودت مقصری که برداشتی اوردی یزد چیدی دور خودت سوهان اعصابت بشن اونهمه سرویس بده و کار پیدا کن و......

من جای شوهرت بودم الان  یه جنگ اساسی هم واسه این بی تدبیری شما و سرویس دادن و اوردن تو یزد و حمایت کردن راه مینداختم 

یعنی شوهر من یه همچین سرویسی بده خانوادش بده بعد اونا لیوان پرت کننن سمت بچه کوچیک من شوهرمو قیمه قیمه میکنم

دوستم عزیزم جانم برو خدارو شکر کن شوهرت صبوره دعا کن منتقل شید شهر دیگه و اندفعه لطفا قاعده  دوری و دوستی رو اجرا کن

خدایا مرسی که هستی 
2731
عزیزم اره مقصر شمایی خواهر دومتون که یک شبه انقدر بی ادب و وقیح نشده قطعا  قبلا هم شما شاهد رف ...

شوهرم همیشه دعوام میکنه که چرا اینارو کشوندی اینجا

بخدا خواهر اولی لباس میخواست بردم اشناش کردم طلا خواست بردم  اشناش کردم 

موادعذایی چکی هرجا رفتم بردمش بعد الان بخاطر خواهر دومی له من حرف میزنه 

من نمیخوام یه ثانیه ریخت خواهر دومی رو ببینم از این میسوزم که خواهر اولی پشتشه 

چرا خاهر دومی به شما بچه شما گفت حرامزاده؟ چه رازی به او گفته بودید؟ ایا بین رازتان و حرف خاهرت ارتباطی هست؟

عزیزم اره مقصر شمایی خواهر دومتون که یک شبه انقدر بی ادب و وقیح نشده قطعا  قبلا هم شما شاهد رف ...

من یه دوست دارم مشابه شماست به همه تو عالم رفاقت فامیلی سرویس میده در حد بنز بعد خب ادما ظرفیتاشون مختلفه یه جاهایی فیدبک مناسب نمیگیره بعد خودش داغون میشه

من همیشه بهش میگم خودتو کنترل کن خدمات و سرویست رو به حد ظرفبت افراد بهشون بده بعد میگه من فک نمیکردم انقدر بی ظرفیت باشن

ولی در مورد نزدیکان انتظار میره شما طرفت رو بعد سالها شناخته باشی خواهراتون که دوست نبودن که یهو وارد زندگی ما بشن 

خدایا مرسی که هستی 
چرا خاهر دومی به شما بچه شما گفت حرامزاده؟ چه رازی به او گفته بودید؟ ایا بین رازتان و حرف خاهرت ارتب ...

نه 

چون زورش گرفته 

2740
شوهرم همیشه دعوام میکنه که چرا اینارو کشوندی اینجا بخدا خواهر اولی لباس میخواست بردم اشناش کردم طلا ...

دیدی خودت مقصری

اصلا هم اسم اینکار مهربونی و گذشت نیست شما یه تیشه برداشتی داری میزنی به جون و اعصاب خودت و زندگیت و شوهرت

رسما داری گند میزنی یه زندگیت و به رابطه ت با همسرت

لطفا تغیر رویه بده وگرنه به مرور زندگی خودت از بین میره

خدایا مرسی که هستی 
دیدی خودت مقصری اصلا هم اسم اینکار مهربونی و گذشت نیست شما یه تیشه برداشتی داری میزنی به جون و اعصا ...

من بیشتر از خواهر بزرگه ناراحتم 

زمانی که با خواهر دومی دعوا داشتن من پشتش بودم سنگش رو به سینه میزدم میگفتم به خواهر دومی چکارش داری که این همه فحشش میدی ونفرینش میکنی بعد اون الان رتحت منو کنار گذاشته 

من بیشتر از خواهر بزرگه ناراحتم  زمانی که با خواهر دومی دعوا داشتن من پشتش بودم سنگش رو به سین ...

عزیزم خواهر بزرگ شما همینه تغیرم نمیکنه

شما برو از دست خودت ناراحت باش و تغیر رویه بده

برو خدارو هم شکر کن طرفت رو شناختی قطع رابطه کن و به ارامش برس

خدایا مرسی که هستی 
از چی؟ رازت چی بود

نمی تونم  دازم رو بگم 

ببین اون گفت فاطمه صعری .صغری کسی هه که به قربون صدقه بچه اش میرفته و از چشم بچه رو انداخته  اونم اونو مثل زد برا منم 

منم گفتم که هرکی زورش میاد سرش رو بزنه به دیوار 

اونم گفت مگه من ندارم که زورم بیاد دارم بهترشم دارم پسرش هم وارم 

منم گفتم گوهش خم ننیشه 

اونم گفت گوهش تو دهنش 

منم گفتم تو دهن خورش .اونم لیوان پرت کرد و گفت خدا خر رو دید که شاخش نداد ذاتت کثیفه و لیافگقت شوهرتو نداری  ورفت 

بعد اس داد که ج م ده به شوهرت  میگم بچه ات حرومزادهه 

حالا جالبش اینه دخترم کپ باباشه 

بعد این همه کاری که کردم میگن ذاتت کثیفه 

اخه اگر ذاتم کثیف بود با اینکه ازت دلخور بودم وناراجت سر سفره ام نمیذاشتم بیاد بشینه که بعدم بگه فاطمه دستت درد نکنه ومو توش بود 😔

2706